Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

~~Białoszary Krokus niezalogowany
8 listopada 2020r. o 16:26
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):

Po co wylewasz łzy , płaczku , spotkanie zacząłeś od krytyki Solidarności i pouczaniu mnie że nie powinienem przyjąć odznaczenia .
Po mojej odpowiedzi zamknęliśmy ten temat .

Przemek prosił aby nie wyszło nic o czym na jego posesji rozmawialiśmy , jęzor swędzi .

Mieliście tematy którymi bardziej się podniecaliście .


więc czemu tu kłamiesz że prosto w oczy ci czegoś nie powiedziałem?
a co to niby ''wyszło'' z rozmowy u Przemka?


my mieliśmy tematy?
a ty co robiłeś ?
sam nakręcałeś rozmowę ...

na czym to polegało?

wyglądało to mniej więej tak....

ja to...ja tamto...ja na Wizowie ...ja odznaczony...

to ty nazywasz ''dyskusją''?

egocentryku...:]


napisał bym ci więcej ale kiedyś na fb komuś coś obiecałem ...
słowa dotrzymam ...
Dopisane 08.11.2020r. o godz. 14:20:a tu okazuje się że w tym roku ''du.pa'' z marszów zwanych ''niepodległościowymi''
oczywiście patrząc na to oczkami tzw.''narodowca''

bo po niedzieli okazuje się że już nie czerwona a czarna strefa w całym kraju...

''oczywiście nie obejmie wszelkich baderów ,zenderów, kauflandów czy biedroneczek ...
ominie też banki i kościoły ...

nie ominie szewców i fryzjerów ...;)



Gościu musisz przez cały dzień s.r.a.ć gównami bo bolcu? Weź czopek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Styrakowiec niezalogowany
8 listopada 2020r. o 16:35
Na pis głosowało 76% inteligencji, najbardziej 'światłych obywateli'.
Teraz przez zły układ gwiazd zeszli do matecznika - do jaskini.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka niezalogowany
8 listopada 2020r. o 16:59
~Styrakowiec napisał(a): Na pis głosowało 76% inteligencji, najbardziej 'światłych obywateli'.
Teraz przez zły układ gwiazd zeszli do matecznika - do jaskini.


Elektorat PiS to ci bez wykształcenia , ze wsi i prowincjonalnych miasteczek ściany wschodniej no i oczywista kościółkowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 listopada 2020r. o 17:10
~~Białoszary Krokus napisał(a):
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):



Gościu musisz przez cały dzień s.r.a.ć gównami bo bolcu? Weź czopek.


gościu...a ty potrafisz pisać jak normalny człowiek czy tylko jak ''hołota'' czy inne ''bydło''?

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalska Daglezja niezalogowany
8 listopada 2020r. o 17:17
Marta Lempart jest oskarżona o zablokowanie kontroli inspekcji pracy w swojej firmie, jej nazwisko pojawia się w śledztwie dotyczącym nadużycia uprawnień przez osoby sprawujące funkcje kierownicze w Operze Wrocławskiej – pisze „Gazeta Polska”.

Inspekcja Pracy o firmie M. Lempart: „Nie okazano żądanych dokumentów”

Osoba przedstawiająca się jako były pracownik firmy Marty Lempart poinformowała nas, że w spółce była „świadkiem wielu uchybień związanych z...

zobacz więcej
O firmie Marty Lempart portal tvp.info informował już wcześniej. Osoba przedstawiająca się jako były pracownik firmy Lempart poinformowała nas, że w spółce była „świadkiem wielu uchybień związanych z nieprzestrzeganiem prawa pracy względem pracowników”.

Jak poinformowała nas Państwowa Inspekcja Pracy, „pomimo skutecznego doręczenia prezesowi zarządu upoważnienia do kontroli, (…) żadna z osób reprezentujących spółkę nie okazała inspektorowi pracy żądanych dokumentów”.

„Gazeta Polska” podaje w środę, że w przeszłości były też prowadzone inne postępowania wobec Lempart, które zakończyły się umorzeniem. „Aktualnie jej nazwisko pojawia się w śledztwie dotyczącym nadużycia uprawnień przez osoby sprawujące funkcje kierownicze w Operze Wrocławskiej, której sponsorem jest Diamond Properties – firma rodziny Lempartów” – podkreśla gazeta.

Autor publikacji podaje też, że ojciec i wspólnik Marty Lempart, Andrzej, „jest oskarżonym w postępowaniu dotyczącym przyjmowania korzyści majątkowej przez Inspektorat Nadzoru Budowlanego we Wrocławiu”. „Został on także ukarany przez sąd w innej sprawie. Dotyczyła ukrywania przed Piotrem Grochockim, wspólnikiem Art Budownictwo sp. z o.o., dokumentów spółki, którymi nie miał on prawa wyłącznie rozporządzać” – czytamy.
#wieszwiecejPolub nas

Według gazety Marta Lempart jest prezesem spółki Diamond Properties, zaś jej ojciec Andrzej zasiada tam w radzie nadzorczej. Firma zajmuje się m.in. działalnością deweloperską i budownictwem. Kolejna spółka, która należała rodziny Lempartów, to Art Budownictwo, teraz w likwidacji.

„Budowlane interesy rodziny Lempartów działały doskonale do momentu, gdy wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Później nastąpiło spowolnienie. Uważam, że to było impulsem do tego, by Lempart zaangażowała się w KOD” – cytuje gazeta „jednego z wrocławskich biznesmenów”.

To jest cała prawda , teraz kasę pozbierała jak Kijowski , i te grube D......ko uratuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 17:20
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):

Po co wylewasz łzy , płaczku , spotkanie zacząłeś od krytyki Solidarności i pouczaniu mnie że nie powinienem przyjąć odznaczenia .
Po mojej odpowiedzi zamknęliśmy ten temat .

Przemek prosił aby nie wyszło nic o czym na jego posesji rozmawialiśmy , jęzor swędzi .

Mieliście tematy którymi bardziej się podniecaliście .


więc czemu tu kłamiesz że prosto w oczy ci czegoś nie powiedziałem?
a co to niby ''wyszło'' z rozmowy u Przemka?


my mieliśmy tematy?
a ty co robiłeś ?
sam nakręcałeś rozmowę ...

na czym to polegało?

wyglądało to mniej więej tak....

ja to...ja tamto...ja na Wizowie ...ja odznaczony...

to ty nazywasz ''dyskusją''?

egocentryku...:]


napisał bym ci więcej ale kiedyś na fb komuś coś obiecałem ...
słowa dotrzymam ...
Dopisane 08.11.2020r. o godz. 14:20:a tu okazuje się że w tym roku ''du.pa'' z marszów zwanych ''niepodległościowymi''
oczywiście patrząc na to oczkami tzw.''narodowca''

bo po niedzieli okazuje się że już nie czerwona a czarna strefa w całym kraju...

''oczywiście nie obejmie wszelkich baderów ,zenderów, kauflandów czy biedroneczek ...
ominie też banki i kościoły ...

nie ominie szewców i fryzjerów ...;)




Janusz po raz ostatni proszę , czy ty jesteś aż takim tępakiem że nie widzisz co napisałem , - powtarzam :

Po co wylewasz łzy , płaczku , spotkanie zacząłeś od krytyki Solidarności i pouczaniu mnie że nie powinienem przyjąć odznaczenia .
Po mojej odpowiedzi zamknęliśmy ten temat . Tyle i tylko tyle było w tym temacie .

Jeszcze jedno kłamstwo z Twojej strony przestanę ukrywać twoją i Przemka hipokryzję .

Dziś dodam tylko - kłamco i manipulancie , odpuść .

Następny post obnaży kim jesteście Ty i Przemek .

Przemku proszę poproś przyjaciela niech się zamknie .
Zrobiłeś coś dla mnie w dobrej wierze , zrobiłeś licząc na pozytywny efekt .

Nie wyszło nie z tym podłym człowieczkiem , spotkanie a Tobą i Januszem to moja porażka i niech tak zostanie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 listopada 2020r. o 17:24
A jak tam finanse kościółkowych i twoich pisowskich idoli którym wszystko się po prostu należy ?[img=1604852685_cob9blr.png]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Krokus niezalogowany
8 listopada 2020r. o 17:30
Po co wkleiłeś ten kłamliwy obrazek palikotowcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.