Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Szymon Pogoda NA ŻYWO w Bolec.Info
~~Rudawobrązowy Bratek 12 września 2021r. o 13:33
Złodzieje z pisu!! ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Rudbekia 12 września 2021r. o 20:16
~~xyz napisał(a): 43% respondentów twierdzi ,że PIS wyprowadzi Polskę z Unii 41% twierdzi ,że chyba nie .Pytanie kto tej bandzie idiotów dał przyzwolenie na kopanie się z ,,OKUPANTEM Z BRUKSELI ''jeżeli ponad 80% polaków popiera członkostwo w Unii?


I co z tego, że 80% popiera UE a ponad 60% nie chce wladzy PiSu u wl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek 12 września 2021r. o 20:18
~~Białoszara Rudbekia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): 43% respondentów twierdzi ,że PIS wyprowadzi Polskę z Unii 41% twierdzi ,że chyba nie .Pytanie kto tej bandzie idiotów dał przyzwolenie na kopanie się z ,,OKUPANTEM Z BRUKSELI ''jeżeli ponad 80% polaków popiera członkostwo w Unii?


I co z tego, że 80% popiera UE a ponad 60% nie chce władzy PiSu skoro ponad połowa społeczeństwa nie chodzi na wybory a potem narzeka na władzę.
Do du.py z takim społeczeństwem !

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Tibuchina 12 września 2021r. o 20:31
Pogoda najpierw przemawiał z anbonki w Kościele a później chwalił nowy ład a pieniędzy UE pisowcom nie da bo piSS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Kroplik 12 września 2021r. o 21:15
~~Krwistoczerwona Tibuchina napisał(a): Pogoda najpierw przemawiał z anbonki w Kościele a później chwalił nowy ład a pieniędzy UE pisowcom nie da bo piSS


"Anbonki", to sobie poszukaj w swoim pustym baniaku, analfabeto. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo 14 września 2021r. o 16:05
Osmiesza się młody człowiek !!! Zamiast wziąć sie do roboty( pewnie ma zawód !!!???)to stał sie jednym, z ubezwłasnowolnionych, przez pis !!! I pewnie liczy na spore zyski !!!---jak wszyscy zakłamani pisowcy !!!Pokazywał sie w kościele-- teraz może dadzą mu minute,aby wystąpił w tel. rezimowej !!!Żenada !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet 14 września 2021r. o 20:12
Ciekawe jak się zachowa jak będzie procedowana faszystowska ustawa 1449?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.