Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PO ŻARCIE: El Pablo - czy zmiany rzeczywiście nastąpiły?
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
15 sierpnia 2021r. o 19:15
pizza to nie polskie jedzenie ,kazdy patriota zamawia flaki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Jaskier niezalogowany
2 września 2021r. o 21:23
~~El Gamonio napisał(a): Najwyższej jakości włoskich składników nie kupuje się w biedronce :D
w punkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Jaskier niezalogowany
2 września 2021r. o 21:23
~~Brudnozielony Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lawendowy Tamaryszek napisał(a): EL PABLO jest jak dla mnie najlepsza knajpka w Bolesławcu. Jedzenie jest mega!! Uwielbiam ich pizze! Przyczepił się kibla, chłopie a skąd możesz wiedzieć czy nie było tam dziecka którego mamusia nie upilnowala i zrobił taki syf tam? Mają latać po każdym klienci i sprawdzać czystość? To się nazywa kultura, której ludzie nie mają. Widocznie w domu też tak robią. Za dużo parmezanu mówisz.. Może to było jako dekoracja? Pracuje w tym zawodzie i w mojej knajpie sypie się oregano i daje świeża bazylię tego też byś się przyczepil? Oj boże, boże... Ekipa z El Pablo, głowa do góry i tak jesteście najlepsi!

Oj chyba przedobrzyłeś/aś z tymi zachwytami

Odleciał hahah xD albo właściciel albo kelnerka licząca na podwyżkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Tamaryszek niezalogowany
3 września 2021r. o 19:42
Czytaj uważnie Robaczku, wyraźnie napisane jest, cytuje ".. pracuje w tym zawodzie i w mojej knajpie...." co powinno być jasne że nie mogę pracować w EL Pablo. Pozdrawiam :) xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza