Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus: 7 zakażeń w województwie, brak zakażeń w powiecie
22258
#Horus nieaktywny
4 sierpnia 2021r. o 20:07
a wierz sobie w co chcesz Joseph...;D

jesteś łgarzem ,osobnikiem o zachwianej osobowości czego dowody dałeś tu już nie raz ...
na dodatek jesteś oszustem nader często przypisującym sobie czyjeś teksty ;D
dowody na to już kilka razy ci tu przedstawiłem ...

ostatnio o KONWENCJI -hahaha- wJałcie...;D

no przyznaj ...z jakiej strony to kopia...:D

cienki ''bolku'' :D


Dopisane 04.08.2021r. o godz. 20:07:

PIS-PO-PRL napisał(a): PS

Niestety wszystkich rozumów Pan nie pozjadał, a i monopolu na wiedzę Pan nie ma ;)

ja go mam i trochę Horus, ale on tylko trochę, bo gdyby miał więcej, to kilku tutaj na serce by zeszło :D ;)
o Qwaksie nawet nie wspominam, bo on to miliony ofiar ma na sumieniu :D


pozjadał ,pozjadał ...hahaha
na drzwiach remizy w ''łocicach'' wisi plakat o odczycie gdzie będzie prelegentem ...jak myślisz?...kto? :D

ale to jest najlepsze...

''ja go mam i trochę Horus, ale on tylko trochę, bo gdyby miał więcej, to kilku tutaj na serce by zeszło :D ;)
o Qwaksie nawet nie wspominam, bo on to miliony ofiar ma na sumieniu ''
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 sierpnia 2021r. o 20:35
Horus napisał(a): na drzwiach remizy w ''łocicach'' wisi plakat o odczycie gdzie będzie prelegentem ...jak myślisz?...kto? :D


daj jakąś podpowiedź... temat odczytu np... chociaż to może być zbyt duże ułatwienie :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokorycz niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 20:35
Gadowski
https://youtu.be/L5UpWddrOOs?t=731
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 sierpnia 2021r. o 20:49
na dobranoc... Niech Pan Lucjan obejrzy link wyżej. jest o tym "wiarygodnym" Faucim... pamięta go Pan? Jeden z Pana autorytetów chyba, tak go Pan zachwalał.

No... foliarski obowiązek, finansowany ze wschodu wypełniony... do jutra ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 sierpnia 2021r. o 20:51
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): na drzwiach remizy w ''łocicach'' wisi plakat o odczycie gdzie będzie prelegentem ...jak myślisz?...kto? :D


daj jakąś podpowiedź... temat odczytu np... chociaż to może być zbyt duże ułatwienie :D


coś tam o solidarności ...chociaż nie wiem jakiej i z kim i coś tam o szczepieniach tylko nie wiem przeciw czemu...

ale nie szykuj się ...
będą wpuszczani tylko ''zaszczepieni'' z certyfikatami i po wcześniejszym podpisaniu deklaracji o niezadawaniu pytań niezgodnych z linią partyjną ''wykładowcy'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokorycz niezalogowany
4 sierpnia 2021r. o 22:09
TV podała że odbyło się losowanie loterii z nagrobkami .Padły następujące osoby ........
Sąsiad wylosował zakrzepicę ,znajoma wylosowała atak serca a mama kolegi nowotwór ,ja nic nie wylosowałem bo nie brałem udziału bo jestem prześladowanym foliarzem i szurem

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.