Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna zjada nasze dochody, inflacja w Polsce najwyższa od dwudziestu lat, Polacy na lokatach tracą miliardy złotych
~~Turkusowy Lilak niezalogowany
19 września 2021r. o 5:13
„Nieważne, czy Polska będzie bogata, czy biedna – ważne, żeby była katolicka"
Nasza historia jest najlepszym przykładem tego, że fanatyzm na dłuższą metę zawsze kończy się źle dla fanatyków. Śmiem twierdzić że gdyby nie fanatyzm katolicki to mogłoby nie dojść do rozbiorów a Polska byłaby lokalnym hegemonem i centrum naszej części Europy .. Kościół w niejednej polskiej tragedii narodowej maczał swoje brudne łapska. Targowica najlepszym przykładem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jarek to yebnie niezalogowany
19 września 2021r. o 10:25
pisowce przekupili nierobów 500+ a teraz jest zadłużenie, dodruk pieniądza, drożyzna i puste półki.
Komuna wróciła tak jak to chciał kaczyński
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pis to zdrajcy i oszuci niezalogowany
19 września 2021r. o 10:31
Tłuste złodziejskie pisowskie koty nie wiedzą po ile chleb a drożyzna jest już na tak wysokim poziomie że jeszcze rosnące ceny energii elektrycznej, gazu i paliwa i przeganiamy Wenezuelę.

j.ebać pis !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.