Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zespół Iniemamocne z występu na występ dojrzalszy i lepszy
~~Bolecnauta 14 września 2021r. o 19:50
Bardzo często rekomenduje ie zespół i marka ciekawe dlaczego inne gwiazdy nie mają takiego szczęścia no tak liczą się ukł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~I 14 września 2021r. o 20:48
A nie pomyślałeś o tym, że oni ciągle coś robią i dlatego są często widoczni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Męczennica 15 września 2021r. o 17:02
Dziewczyny są super, ale skąd ten repertuar? Dziwny i brzmiący przestarzale. Podejrzewam, że to styl instruktora. A tak przy okazji, rzeczywiście teraz promuje się tylko muzyczne przedsięwzięcia MDK-u, szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny Czarny 15 września 2021r. o 23:21
~~Woskowożółta Męczennica napisał(a): Dziewczyny są super, ale skąd ten repertuar? Dziwny i brzmiący przestarzale. Podejrzewam, że to styl instruktora. A tak przy okazji, rzeczywiście teraz promuje się tylko muzyczne przedsięwzięcia MDK-u, szkoda.

Podaj przykład
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek 18 września 2021r. o 8:04
Połomski i Kunicka ,a teraz dominuje rap .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.