Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kapitalny remont ulic Żeromskiego i Łasickiej zakończony,koszt ponad 1,5 mln złotych
~~Kasztanowa Kokoryczka 26 listopada 2021r. o 15:55
Dobrze wykonany ten remont
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Jasnota 26 listopada 2021r. o 20:32
Wreszcie. Chyba że 2 lata temu pisałem o obu tych ulicach na Bolcu, pod artykułem o małym ubytku przy bocznej drodze przy wiadukcie. Fajnie, że ktoś się tym zajął. Gratulacje !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon 27 listopada 2021r. o 10:21
Teraz gdy w mieście powstaje sporo nowych osiedli i od podstaw powstają nowe ulice to jednak nie zapomina się o innych nieciekawych z punktu widzenia ich jakości. Chciałoby się więcej np. przebieg ulicy Staroszkolnej od skrzyżowania z Gałczyńskiego kierunku ogrodów działkowych gdzie obecnie powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. . Na wspomnianej ulicy na wysokości dawnego Rulimpexu i później Hemaxu ma coś powstać w necie publikowano już makiety związane z planem zagospodarowania tego terenu. Zagospodarowanie tego terenu miało się wiązać z przebudową układu komunikacyjnego a dotyczyć miało ulicy Staroszkolnej i obwodnicy. Na dzień dzisiejszy, przynajmniej w necie, sprawa ucichła. Dobrze by było żeby ktoś z redakcji próbował przeprowadzić wywiad z właścicielem Hemaxu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowaty Pierwiosnek 27 listopada 2021r. o 10:58
~~Malkon napisał(a): Teraz gdy w mieście powstaje sporo nowych osiedli i od podstaw powstają nowe ulice to jednak nie zapomina się o innych nieciekawych z punktu widzenia ich jakości. Chciałoby się więcej np. przebieg ulicy Staroszkolnej od skrzyżowania z Gałczyńskiego kierunku ogrodów działkowych gdzie obecnie powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. . Na wspomnianej ulicy na wysokości dawnego Rulimpexu i później Hemaxu ma coś powstać w necie publikowano już makiety związane z planem zagospodarowania tego terenu. Zagospodarowanie tego terenu miało się wiązać z przebudową układu komunikacyjnego a dotyczyć miało ulicy Staroszkolnej i obwodnicy. Na dzień dzisiejszy, przynajmniej w necie, sprawa ucichła. Dobrze by było żeby ktoś z redakcji próbował przeprowadzić wywiad z właścicielem Hemaxu.


Teren sprzedany więc pewnie za jakiś czas zaczną budowę ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Feluś 27 listopada 2021r. o 11:48
~~Kasztanowa Kokoryczka napisał(a): Dobrze wykonany ten remont

A ja uważam że trochę spartaczony. na przejściu dla pieszych brak płytek uwypuklonych znaki drogowe na środku chodnika, progi zwalniające na przejściu i gdzie tu szacunek dla pieszych - zwłaszcza słabowidzących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Feluś 27 listopada 2021r. o 12:33
Tacy ważni urzędnicy jak starosta, prezydent czy zarząd dróg i t. d. nie zauważają takich bubli ja n. p. wykonanie przejścia dla pieszych, ustawienie znaków drogowych, czy olewają pieszych, cz płacą i podpisują wykonanie w ciemno ??? A może inna przyczyna n. p. COVID 19 ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielona Godecja 28 listopada 2021r. o 13:41
Może sama ulica wykonana dobrze, ale zjazdy na inne ulice wykonane beznadziejnie. Czy miasto tak współpracujące ze starostwem nie mogło by się pokusić, czy dopilnować tego, żeby te popękane zjazdy wyremontować troszkę głębiej. Proszę się przyjrzeć na zjazdy z ul. Łasickiej w ul. Okrzei. Trzeba być naprawdę ślepym żeby przy takim remoncie tak to zostawić. Panowie włodarze byli przy odbiorze tylko po to aby się zaprezentować. Może by tak wskazali technikom to co widzi ich oko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.