Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe obostrzenia od 15 grudnia
~~Kobaltowy Kasztanowiec 8 grudnia 2021r. o 10:17
~~Qwax_ napisał(a): A czy w teatrze można jakiegoś kebaba wciągnąć, bo nie chciałbym obostrzeń łamać ;)

Nie. Tylko bigos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń 8 grudnia 2021r. o 10:25
~~Mlecznobiała Robinia napisał(a): Jednego nie rozumiem. Kto się chciał zaszczepić to się zaszczepił kto nie chciał to jego problem i koniec. Po co na siłę szczepić zamykać itp o co tu chodzi tak na prawdę? Skoro gdyby wszyscy byli zaszczepieni to i tak by się zarażali. Wtf

Tylko chodzi o to że możni tego świata mają interes na szczepionkach. Jeden taki że mają z niego kasę a drugi to depopulacja. Będą nam wpierać że niezaszczepieni owszem, zarażają, ale w mniejszym stopniu. Choć nie ma na ten temat żadnych badań, a obserwacje wskazują, że jest wręcz odwrotnie, tam gdzie więcej zaszczepionych to i poziom zakażeń większy. No ale jak się kłamstwo powtórzy 100 razy, to ćwierćinteligentni przyjmą je za prawdę.
Jak już ktoś dał się zaszprycować, to przecież nie przyzna się że zrobił to z głupoty. Mamy tu przykład Lucjana, który nie chce się sam przed sobą przyznać że postąpił lekkomyślnie i będzie przekonywał przede wszystkim siebie, że dobrze zrobił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 8 grudnia 2021r. o 10:27
wytłumaczcie mi sensownie jedno...
dlaczego teraz te całe obostrzenia mają dotyczyć nakazu szczepień służb mundurowych ??????
medyków i nauczycieli a ani słowa o pracownikach handlu
kto ma kontakt z większą ilością ludzi ?
nauczyciel czy kasjerka w Lidlu ,Kauflandzie czy Biedronce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń 8 grudnia 2021r. o 10:36
Horus qrde zamilcz chłopie, bo jeszcze ktoś u władzy to przeczyta. Bez lekarzy, mundurowych i nauczycieli przeżyjesz. A bez handlowców pozamiatają cię w miesiąc jak nie masz zapasów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Mikołajek 8 grudnia 2021r. o 10:44
Od 15 grudnia nowe obostrzenia, a Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że w tym dniu monterzy Łodzi, będą montować w mieszkaniach podzielniki ciepła, za nic mając bezpieczeństwo sanitarne swoje, i mieszkańców, których odwiedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 8 grudnia 2021r. o 12:02
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Horus qrde zamilcz chłopie, bo jeszcze ktoś u władzy to przeczyta. Bez lekarzy, mundurowych i nauczycieli przeżyjesz. A bez handlowców pozamiatają cię w miesiąc jak nie masz zapasów.


no tak...
a zapasów faktycznie nie mam ...
troszkę podstawowych owszem bo po co dzień w dzień pałętać się po sklepie narażając się na kontakt ze ''szczepanami'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Turzyca 8 grudnia 2021r. o 13:43
Dopuszczenia warunkowe są ważne przez rok i mogą być odnawiane corocznie. Wszystkie szczepionki COVID-19 zatwierdzone w UE, a tym samym w Niemczech, otrzymały warunkowe zatwierdzenie (stan na 23 kwietnia 2021 r.). Zatwierdzenia wygasną w grudniu 2021 r. i styczniu 2022 r. Ponieważ żaden producent warunkowo zatwierdzonych szczepionek nie złożył nowego wniosku, szczepionki nie mogą być dłużej stosowane od grudnia 2021/stycznia 2022 – muszą zostać zniszczone. Stąd ogromny nacisk na wcześniej nieszczepione oraz nieuzasadnioną i nielegalną kampanię szczepień dzieci i młodzieży. Dlaczego producenci nie złożyli wniosku o dalsze zatwierdzenie obecnie stosowanych warunkowo zatwierdzonych szczepionek? Ponieważ prawdopodobnie nie uzyskają dalszej (warunkowej) zgody z powodu niezliczonych skutków ubocznych i dużej liczby zgonów!
Na tej stronie szczepionki COVID-19 znajdują się na szczycie listy. Te bezpośrednie linki prowadzą do strony internetowej EMA. Tutaj możesz przeczytać, która szczepionka została zatwierdzona i kiedy. O skutkach ubocznych przyznawanych przez producentów można przeczytać również tutaj. np. Moderna - odbiór warunkowy: 06.01.2021, BioNTech - odbiór warunkowy: 21.12.2020, AstraZeneca - odbiór warunkowy: 29.01.2021. W BioNTech 12-miesięczny okres oznaczałby, że od 22 grudnia 2021 roku ten produkt nie może być już używany. Nie widzę na stronie EMA, że jest nowe warunkowe zatwierdzenie tej szczepionki. Tym tematem szczególnie dziwi mnie, że bardzo dobrzy dziennikarze śledczy nie podejmują tego niezwykle ważnego tematu. Z tego też powodu Spahn i Wieler „kręcą kołem”. Żadna z warunkowo zatwierdzonych szczepionek nie może być stosowana po okresie zatwierdzenia (12 miesięcy od daty zatwierdzenia). Więc szybko rozdajcie milion dawek szczepionek tutaj i wywrzyjcie ogromną presję na waszą populację. Ponieważ wszystko, co jest jeszcze w magazynie, musi zostać zniszczone po upływie okresu zatwierdzenia.
https://ec.europa.eu/health/documents/community-register/html/index_en.htm
Jeśli to przeczytasz, ten ostatni też to zrozumie ..... jeśli osoba naprawdę to przeczyta i pozwoli mu się dotknąć * UDOSTĘPNIJ szybko, zanim ten post zostanie usunięty! *
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Wilczomlecz 8 grudnia 2021r. o 14:00
Prawie 600 osób się dzisiaj udusiło. Z tego 93% to ludzie niezaszczepieni, którzy mogli żyć, ale rząd nie zrobił nic, aby ich zachęcić, przekonać lub poddać presji, aby się szczepili. Wicepremier ds. bezpieczeństwa milczy, a rzeź za którą współodpowiada trwa. Oby i jego dopadł wirus ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w DCR!