Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA GXO zaprasza
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławieccy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane
~~Kremowy Żylistek 18 stycznia 2022r. o 21:15
Łolaboga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Munek 18 stycznia 2022r. o 22:07
To tak jakby spawacz pochwalił się, że zaspawał 20 sztuk płyt w migmag. Czyli od roku policjanci zawsze śledztwa umarzali z powodu braku wykrycia sprawcy ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Łubinnik 19 stycznia 2022r. o 5:17
Żoliborski katakana będzie doprowadzony na przesłuchanie do NIK. To tylko przedsmak odsiadki Producenci pampersów zacierają ręce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Autor 20 stycznia 2022r. o 1:20
To tak jakby strażacy zgasili pożar.niemożliwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Mieczyk 3 lutego 2022r. o 20:20
Tragiczny finał policyjnej interwencji w Adamowie (woj. wielkopolskie). Agresywnie zachowujący się 30-latek groził siekierą policjantom. Gdy udało się go obezwładnić, stracił przytomność. Ratownicy podjęli reanimację. Niestety, mężczyzna zmarł


Milicjanci zeznają że nawet go nie dotknęli , sam sobie założył kajdanki .
Pewnie wyglądało to tak, że skoro rzuciłeś się na nas to teraz zdychaj. Ludzie w Polsce nie rozumieją, że policjant powinien wykazywać się najwyższym profesjonalizmem i moralnością. Komentarze w stylu: ,,I dobrze powinni go zastrzelić jeszcze", a prawo? Każdy tak bredzi do czasu, aż będzie miał styczność z tą machiną, z chamstwem, agresją i łamaniem prawa przez milicjantów. Rzucił się to rzucił, obezwładnili go i jego sprawą powinien zająć się sąd. Sprawdzicie sobie jakie wyroki dostali mordercy Igora Stachowiaka, to jest policja czy mordercy w mundurach? Torturowanie człowieka w łazience, rozebranego rażąc go do śmierci paralizatorem.... w każdym normalnym kraju wywołałoby gigantyczny skandal, protesty i twarde rozliczenia i wyroki. U nas państwo milicyjne ma się świetnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~milicja z partią 4 lutego 2022r. o 10:07
7 sierpnia 2020 r. w trakcie protestów po aresztowaniu Margot zatrzymano 48 protestujących. Do sądu wpłynęły akty oskarżenia przeciwko 5 osobom. Na jednej z rozpraw policjant uczestniczący w protestach zeznał, że miał rozkaz "zatrzymania wszystkich osób oznakowanych barwami LGBT".

"Otrzymaliśmy polecenie zatrzymania wszystkich osób oznakowanych barwami LGBT, niezależnie od tego, w jaki sposób się zachowywali. Polecenie to traktowaliśmy jako rozkaz, który należy wykonać".

Z kolei w kwestii zachowania zatrzymanych osób zeznał: "Nie pamiętam czy wznosił jakieś okrzyki, hasła. Pamiętam, że te osoby były oznaczone barwami LGBT".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo 4 lutego 2022r. o 17:44
Co można wymagać, od maszych policjantów ???Są bez wykształcenia, bez zawodu, czesto z rozbitych, patologicznych rodzin. A gdy już skończy szkolenie ( nie wiem, miesięczne ????) i stanie się, policjantem--- dostanie mundur, czapkę , (która zatrzymuje sie na uszach)pałeczkę--- to wtedy od razu, podwyższa sie jego ego !!! A jak ??I jak u psychopatów w zwyczaju --w grupie siła !!!! Jak we Wrocławiu, w kilku mordowali Stachowiaka , biedny skuty, błagał idiotów, aby zaprzestali !! Niestety ani jeden ze znęcajacych sie nie przerwał aktu dobijania--- nie powiedział przestńcie !!!Ostatnio matka wzywa policję , prosi o pomoc-- syn po dopalaczach !! Przyjeżdżaja , sa agresywni-- w kilku rzucaja go na ziemię, duszą go, woła matkę o pomoc !! Po kilku chwilach już nie żyje !!! Po prostu go udusili !!!Gdy przyjechała karetka już nie żył!!!W Bolesławcu, jedynie co robią ( od czasu do czasu--)To przeganiają ludzi pijących, z jednego miejsca na drugie !!!Ostatnio widziałem pod arkadami-- jak starali, się, aby panowie zmienili miejsce pobytu !!Takie po prostu maja obowiązki służbowe !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek 6 lutego 2022r. o 7:53
Jeden sikał w parku ,drugi pluł na chodnik ,trzeci nie zebrał kupy po psie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.