Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ujęto niebezpiecznego "Papę" z Milikowa - obława zakończona sukcesem
~~Szafirowa Pysznogłówka 27 czerwca 2022r. o 16:50
~~Pawa Funkia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szafirowa Pysznogłówka napisał(a): Obudźcie się wreszcie. Policja działała nielegalnie oni już stosują władze autorytarną. Zabaczcie jak się wybieli z niewłaściwego użycia broni z napaści z przekroczenia uprawnień a wy bijecie im brawo +(nie musicie mieć sympatii do papy) jazdy z was może być tak potraktowany z byle powodu. Jeśli tego nie oprotestukecie i jeśli będziecie dawać przyzwolenie na nielegalne praktyki z czasem nie będą się nawet tłumaczyć dlaczego kogoś pobili zabili czy zniszczyli. Teraz jeszcze stosują metody żeby się "oczyścić" ale fakt jest taki że sytuacja już wymknęła się spod kontroli


Złodziej recydywista, powinni mu uje..ać łapy na miejscu.


W policji pedofil oszust pchopata zgoda powinni go wykastrować i powiesić i co kryminaluzują jego ofiary

Policjanci powinni zostać ukarani wyrzuceni bo się nie nadają oczywiście możliwe że ten śmieciarz z gminy nie jest policjantem tylko prywatną firma i to już jest napad wtargnięcie i pobicie nawet jeśli papa to menda i złodziej też człowiek skoro podlega obowiązkowi poddania się każe podlega też pawom chroniącym jego życie i zdrowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha 28 czerwca 2022r. o 3:52
I kto teraz będzie darł PAPE?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Kostrzewa 29 czerwca 2022r. o 23:06
Powinien zostać ukarany przykładowo!! Prokuratora powinna stanąć na wysokości zadania i wystosować maksymalny wymiar kary. Boleć info niech monitoruje sprawę i postępy prokuratury w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.