Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tak się kończy koszenie trawy podczas upału i suszy
~~Boguś 27 czerwca 2022r. o 18:09
Taką patologie zrobili na całym osiedlu wszędzie i za to spółdzielnia kasę płaci nikt tego nie sprawdza ze spółdzielni w niektórych miejscach jeszcze większe dno brawo dla zarządu jak to miło że nasze pieniądze wydajecie to że uschło ok ale jest tak wykoszone że dramat ,do tego szyba wybita w samochodzie i napita ekipa ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~znawca tematu 27 czerwca 2022r. o 20:09
Nie panikować nie lamentować, spadnie deszcz znów będzie zielono, trawa szybko sie regeneruje histerycy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pele 27 czerwca 2022r. o 22:40
Jakiś czas temu na bolec.info był artykuł z tytułem "Hejterom mówię: Nie!" i tak sobie myślę, jak by ta trawa nie została skoszona, to niebawem by pojawił się artykuł o niewykoszonej trawie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowa Mahonia 27 czerwca 2022r. o 22:58
Chyba źle myślisz. Klepiska w wielu miejscach w Bolesławcu, niestety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Len 28 czerwca 2022r. o 9:24
Na klepisku lepiej widać psie kupy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Dąb 28 czerwca 2022r. o 9:38
~~znawca tematu napisał(a): Nie panikować nie lamentować, spadnie deszcz znów będzie zielono, trawa szybko sie regeneruje histerycy.

Ty też nie picuj spadnie śnieg i wszędzie będzie biało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~df 28 czerwca 2022r. o 10:50
Widzę wysyp znawców tematu którzy nie przyjmują do wiadomości tego że trawy nie kosi się podczas upałów. Jeśli tak bardzo przeszkadza Wam trawa to może najlepiej wszystko zalać betonem?
Żywy trawnik obniża temperaturę powietrza oraz powoduje wsiąkanie wody. To co teraz się zrobiło będzie skutkować spływaniem wody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Brokuł 28 czerwca 2022r. o 11:35
~~df napisał(a): Widzę wysyp znawców tematu którzy nie przyjmują do wiadomości tego że trawy nie kosi się podczas upałów. Jeśli tak bardzo przeszkadza Wam trawa to może najlepiej wszystko zalać betonem?
Żywy trawnik obniża temperaturę powietrza oraz powoduje wsiąkanie wody. To co teraz się zrobiło będzie skutkować spływaniem wody.


Dokładnie tak. Skoro susza nie przekonuje, przydałaby się teraz powódź w Bolesławcu żeby gruby Piotr Roman otrzeźwiał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.