Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA MediaExpert zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Kazimierz Sucharzewski, jeden z pierwszych absolwentów I LO
~~Różowawa Pernecja niezalogowany
12 sierpnia 2022r. o 18:09
Pokój jego duszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gość niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 0:30
Nieczęsto piszę komentarze. Miałem kilka, może kilkanaście razy kontakt z Panem Kazimierzem na płaszczyźnie zawodowej. Na tyle, ile moglem wywnioskować: prawdziwa stara szkoła i klasa sama w sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aurelia Makowska niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 15:43
Jestem absolwentką I LO w Bolesławcu. Matura 1977 .Niskie ukłony przed panem Kazimierzem i moim/naszym/ gronem Nauczycieli. Być uczniem I LO to zaszczyt. Szczere kondolencje dla rodziny Pana Kazimierza . Wdzięczność za trud i oddanie pracy dla całego grona Nauczycieli .Nauczycielu Mistrzu , DZIĘKUJĘ ❤
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Helena S niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 22:41
Helena S. Był wspaniałym, przyjaznym, mądrym Człowiekiem. Patriota. Szanował dzieje swojego życia, historię współtowarzyszy z okresu II wojny światowej, historię szkolnego, licealnego życia - Kolegów i Nauczycieli otaczał Godną Pamięcią. Jak opowiadał, to był pierwszy rocznik powojennego I Liceum Ogólnokształcącego. Jego piękną wypowiedź można spotkać w artykule "Wspomnienia o początkach powojennego szkolnictwa w Bolesławcu", zamieszczonego w "Roczniku Bolesławieckim 2020". Zapewne byl to Jego ostatni wywiad, jakiego udzielil. Osobiście przedstawił częśc swojej historii powojennego życia w artykulę "Bolesławiec - moje miasto", zamieszczonego w "Roczniku Bolesławieckim 2010". Kazimierz Sucharzewski - poeta, dokumentalista. Niech Spoczywa w Pokoju w Łaskach Bożych. Wyrazy wspólczucia dla Rodziny i Osób Najbliższych śp. Kazimierza Sucharzewskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojtek niezalogowany
16 sierpnia 2022r. o 7:46
Zwykli dobrzy ludzie odchodzą ,a różne takie typki nami rządzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bożena niezalogowany
16 sierpnia 2022r. o 11:13
Nie znałam Pana Kazimierza osobiście, wymienialismy tylko czasami poglady na Fb. Wielki żal....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zaduma niezalogowany
15 września 2022r. o 15:01
Szczerze zasmuciła mnie ta wiadomość. Pan Kazimierz był wyjątkowym człowiekiem. Takich ludzi dzisiaj już bardzo rzadko się spotyka.
W mojej pamięci pozostaną nasze wspólne rozmowy , poważne i te bardziej radosne i też bardzo osobiste.
Wracam do tomików wierszy , którymi szczodrze mnie obdarowywał.i wzruszam się. Dziękuję za te wzruszenia i wszystkie chwile , które dane na było przeżyć..
Do zobaczenia gdzieś , kiedyś

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza