Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Szymon Pogoda
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mały Janio potrzebuje jeszcze 24 tysiące na leczenie!
~~Celestynowa Hortensja niezalogowany
6 września 2022r. o 8:01
Do czego w tym kraju doszło żeby zbierać kasę na dzieciaka wszelkimi sposobami. Te wszystkie zabiegi, przeszczepy powinny być robione z automat. Ale có władza ma w dupie obywatela. Wolą sobie dawać nagrody i inną kasę. Za te wszystkie ich wałki to połowa dzieciaków chorych by była już dawno zdrowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Fasolnik niezalogowany
6 września 2022r. o 15:08
Udało się osiągnąc cel, oby chłopiec wyzdrowiał. Skandalem jest, że wywala się 70 milionów na wybory, które się nie odbyły i 1,7 miliarda na nieczynną elektrownię a nie ma pieniędzy na leczenie dzieci. W jakim my kraju żyjemy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtorudy Zaślaz niezalogowany
6 września 2022r. o 15:57
~~Ołowiany Fasolnik napisał(a): Udało się osiągnąc cel, oby chłopiec wyzdrowiał. Skandalem jest, że wywala się 70 milionów na wybory, które się nie odbyły i 1,7 miliarda na nieczynną elektrownię a nie ma pieniędzy na leczenie dzieci. W jakim my kraju żyjemy?

W kraju mlekiem i miodem płynącym ale tylko dla ludzi związanych z PISem i spółkami skarbu państwa ,możecie spytać Sadurskiej jak można w Polsce zarabiać milion rocznie a są i tacy w PIS co zarobili 14 milionów w 7 lat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Konwalia niezalogowany
6 września 2022r. o 19:09
poszło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Irga niezalogowany
25 września 2022r. o 9:51
To w Polsce nie robią przeszczepów wątroby?Dziwne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Arkadiusz Sikora
REKLAMA Marzena Machałek