Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Turniej szachowy w Bolesławcu
~~Ciemnopomarańczowa Margerytka niezalogowany
17 września 2022r. o 11:37
~~Wojtek napisał(a): Jak sie gra w szachy ,to jedyny sport przy którym można pić piwo.

Piwo to możesz pić przy szachach w domu. Na turniejach nie wolnk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Ambrowiec niezalogowany
17 września 2022r. o 15:57
Jak się tym zajmują ludzie bez kategorii szachowych, to marnie widzę to na przyszłość. Fundamentem klubu zawsze jest młodzież, a szkolić trzeba umieć. W Bolesławcu przez lata szkoliło tylko 2 ludzi i tylko 1 z nich robił to dobrze. BK nie wyszkoli nikogo, bo sam nic nie umie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Konwalia niezalogowany
25 lutego 2024r. o 9:24
~~Jaskrawozielony Ambrowiec napisał(a): Jak się tym zajmują ludzie bez kategorii szachowych, to marnie widzę to na przyszłość. Fundamentem klubu zawsze jest młodzież, a szkolić trzeba umieć. W Bolesławcu przez lata szkoliło tylko 2 ludzi i tylko 1 z nich robił to dobrze. BK nie wyszkoli nikogo, bo sam nic nie umie.


Niestety byłeś prorokiem. 'klubu' już nie ma, zamknęli nawet fanpage na Facebooku. Czy w Bolesławcu naprawdę nie ma osób, które mogłyby to pociągnąć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Wiąz niezalogowany
25 lutego 2024r. o 9:35
Kto ma prowadzić kluby sportowe w geriatrycznym, umierającym mieście? Ile klubów zostało w innych dyscyplinach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza