Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ponad 26 milionów złotych dla bolesławieckich samorządów
~~3 d 23 września 2022r. o 20:45
~~Bursztynowy Tojeść napisał(a):
Ktoś napisał: ~~roman napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~paweł napisał(a): No to jak tam panie Roman? wymówek że rząd zły, usprawiedliwiając się tym samym już nie będzie?


Paweł tez rząd jest najlepszy na świecie , nie chcę innego .
~~roman napisał(a): Ktoś napisał: ~~paweł napisał(a): No to jak tam panie Roman? wymówek że rząd zły, usprawiedliwiając się tym samym już nie będzie?

Paweł tez rząd jest najlepszy na świecie , nie chcę innego .
panowie - to najgorszy Rząd od czasu Chrztu Polski ( obiecują i dają (drukowaną) kasę bez pokrycia, koszty życia coraz wyższe, ministrowie i prezesi spółek mierni, ruski zimny oddech czuć w powietrzu)


Znam GORSZY Rząd, bo mam dobrą pamięć :)) POrozkradali, okradli i nic nie dali, płacząc, że jak by mieli przyciski do zmniejszania inflacji, to by go ciągle wciskali. Chyba inny zaczęli przyciskaź: guzik ruzko-niemieckiej proPOgandy nienawiści :((
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gonzales 23 września 2022r. o 22:17
~~3 d napisał(a): ~~Bursztynowy Tojeść napisał(a): Ktoś napisał: ~~roman napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~paweł napisał(a):Znam GORSZY Rząd, bo mam dobrą pamięć :)) POrozkradali, okradli i nic nie dali, płacząc, że jak by mieli przyciski do zmniejszania inflacji, to by go ciągle wciskali. Chyba inny zaczęli przyciskaź: guzik ruzko-niemieckiej proPOgandy nienawiści :((


No twoi sa lepsi :)
Ciągle trzymają palec na przycisku zwiększającym inflację.
Niedługo będziesz zarabiał miliony a bochenek chleba będzie kosztował 10 000 zł.
A poza tym pinokio o ile pamiętam to były człowiek Tuska to chyba on tak kradł :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Plektrantus 25 września 2022r. o 16:32
~~Bursztynowy Tojeść napisał(a): pogodni obiecywali że będzie biuro paszportowe w Bolesławcu i … i słowa nie dotrzymali

Racja ,ciężko biuro paszportowe zrobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.