Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marszałek Przybylski daje zarobić kolegom z Bolesława
~~POPISPRL 27 września 2022r. o 11:00
Niemożliwe żeby takie rzeczy działy się przecież nie jest z PIS. Jeśli nie jest z PIS to nie wolno tak pisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prognoza 27 września 2022r. o 11:07
bolesławiec to bagno , 0 przyszłości zawodowej , no chyba , że za 3000 brutto :) , a do koryta w UM I POWIECIE kolejka jak na granicy do Gruzji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Cebula 27 września 2022r. o 11:12
PiS to może co najwyżej się uczyć od lokalnych kacyków jak zasysać. Pojęcia nie macie co się dzieje w samorządach. Układy zamknięte, miasta prywatne, sieć powiązań instytucji, biznesów i mediów. Tak można rządzić do us#anej śmierci, nikt z nimi nie wygra, bo są hodowani dziedzice, którzy dają spokojną starość swoim szefom i tak to się ciągnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prognoza 27 września 2022r. o 11:24
jak widać historia zatacza koło , kiedyś tak było , ludzie nie wytrzymywali i zawsze była rewolucja gdzie dygnitarze kończyli w podobny sposób , to nie długo pęknie i w bolesławcu również , zarobki 3200 brutto vs 20 000 brutto pana prezesa , który ma takie same kompetencje jak osoba zarabiająca 3200 brutto . Ok , 20 000 w sektorze prywatnym , nic nam do tego , ale 20 000 na państowym , przeciez to skałdka od tych co zarabiają 3200
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiedźma 27 września 2022r. o 12:20
Obrzydliwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ola 27 września 2022r. o 22:02
Sakowski niech się wezmie do roboty, bo ciągle się miga. Szkołą od dawna kto inny rządzi, a od kiedy jest radnym to już ma całkowity odlot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Idiot 27 września 2022r. o 22:41
Odwal się od Sakowskiego, on nigdy nic nie wiedział co się dzieje w szkole to tylko figura ale za to wie komu służyć i to jest sedno sprawy. Potrafi się ustawić jak chorągiewka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Eukomis 28 września 2022r. o 10:50
~~Idiot napisał(a): Odwal się od Sakowskiego, on nigdy nic nie wiedział co się dzieje w szkole to tylko figura ale za to wie komu służyć i to jest sedno sprawy. Potrafi się ustawić jak chorągiewka :)


umie się ustawić, jak wszyscy dyrektorzy- wuefiści, rządzący szkołami w Bolesławcu, niektórzy z nich dorobili się sporego majątku, prowadząc dodatkowo prywatne szkoły w publicznych placówkach."Hop, hop, skacze chłop w urzędzie, hop, hop dyrektorem będzie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.