"
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Zakładzie Karnym Zaręba
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Wracamy do gry - mówi Andrzej Janusz, lider Sumptuastic
~~Szafranowy Maczek niezalogowany
5 lutego 2023r. o 22:36
Nic z tego nie będzie, czas wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Zamiast odgrzewać starego kotleta powinni wziąć przykład z im podobnych np. Ich troje. Czas zapomnieć o tym co było i ruszać do pracy. LEGALNEJ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trobek niezalogowany
25 lutego 2023r. o 12:30
Właśnie gdzie Asia Iza i inne osoby zespołu to nie ten zespół i piosenki nowe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jimi Jager niezalogowany
25 lutego 2023r. o 17:36
Sumpstasic są najlepsza kapelą w powiecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% dla Klekusiowa