Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pędził beemką 145 km/h w terenie zabudowanym
~~Wrzosowa Kosodrzewina niezalogowany
29 marca 2023r. o 22:53
Konfiskata samochodu i prawo jazdy do żywotnio zabrane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~też pirat niezalogowany
30 marca 2023r. o 12:34
~~Wrzosowa Kosodrzewina napisał(a): Konfiskata samochodu i prawo jazdy do żywotnio zabrane

Najpierw może przejedź się tą trasą, to zobaczysz jaki to "teren zabudowany". Stoją w lesie pół kilometra od wioski i kasują "frajerów", którzy nie chcą na prostej, pustej drodze koło Janaru piłować pięćdziesiątką. Fakt że koleś z BMW trochę przesadził, ale ten teren zabudowany przez kilkanaście km to też przesada. Zrobili sobie po prostu maszynkę do koszenia kasy i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~też pirat niezalogowany
30 marca 2023r. o 12:37
U nas zresztą dokładnie to samo na wylotówce na Zgorzelec. Prosta, szeroka droga. Dla ludzi jest szeroki chodnik, jakby komuś przyszło do głowy tam spacerować. Nie można by zrobić tam np 70-tki? Ale nie, bo by kasa za "piractwo" nie wpadała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
1 kwietnia 2023r. o 5:34
Co miał nie pędzić ,beemka to szybki samochód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza