Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pies na narkotyki wącha w Bolesławcu
~~Różowawy Orzech niezalogowany
31 marca 2023r. o 6:39
~~Olo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ola napisał(a): Dobrze że nie pies na baby

znam jednego psa na baby ,na dolnych mlynach mieszka ,ostatnio go tu zbanowali
ten od płytek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BMW niezalogowany
31 marca 2023r. o 7:22
Był by tu jeszcze jeden z koziej góry tylko obleśna gęba i wielkie brzuszysko mu nie pozwala. Na dodatek nie jest zbytnio mobilny bo która baba poleci na multiplę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
31 marca 2023r. o 10:38
Daniel K. był członkiem gangu, który zmuszał dilerów z Zabrza do kupowania narkotyków od tej właśnie grupy
Gdy w 2019 r. został zatrzymany, córka komendanta Szymczyka miała interweniować w jego sprawie u ojca. To się w głowie nie mieści.
W 2017 r. córka Szymczyka wychodziła za mąż. Na weselu nie mogło zabraknąć jej przyjaciółki z partnerem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna był mocno związany ze środowiskiem będącym na celowniku policji. Według Prokuratury Krajowej gang, kierowany wtedy przez Arkadiusza L., ps. Mały, siłą przejął kontrolę nad półświatkiem najpierw w Zabrzu, a potem w Gliwicach i Bytomiu"

To jest złodziejska mafia gnoma kaczynskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.