Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dzień Matki w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Osad na naszych samochodach to nie rzepak!
~~Bazyliszek niezalogowany
25 maja 2023r. o 12:15
Następna bajka dla ...i piasek z Afryki przyleciał to tak jak podobno żyjemy na kuli jedno i drugie to bajka.yen pył jest sypany z samolotów chemtrail. Tj trucizna w postaci grafenu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawa Naparstnica niezalogowany
25 maja 2023r. o 12:29
Co roku to samom pieprzenie o tej porze. Rzepak przekwita, nektaruje i pył się unosi w powietrzu. Najlepiej to widać na kałużach i ich obrzeżach. I przestańcie farmazonić. Do Niedzieli wszystko zniknie. A temat powróci za rok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POPIS niezalogowany
26 maja 2023r. o 14:31
~~Grynszpanowa Karagana napisał(a): To jest 8000+ z kolejnej kampanii wyborczej! Jarek daje i będzie dawał! 8000+, potem 80000+ i zawsze na jedną bułkę starczy.
Ludzki pan z tego Jarka :)


Jesteś nie na czasie - Jarka 800+ przebił Donek swoim 1500
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Rozpław niezalogowany
26 maja 2023r. o 20:19
tylko że jeszcze nie było wypłat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oczywiście niezalogowany
26 maja 2023r. o 21:25
~~Bazyliszek napisał(a): Następna bajka dla ...i piasek z Afryki przyleciał to tak jak podobno żyjemy na kuli jedno i drugie to bajka.yen pył jest sypany z samolotów chemtrail. Tj trucizna w postaci grafenu.Zastosowana autokorekta


wystarczy przyłożyć magnes - piasku ani pyłków przeciesz by nie przyciągał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz