Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Arkadiusz Sikora
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Węglińcu prawdopodobnie okradziono wojskowy transport!
~~Miodowa Lilia niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 21:53
~~Lilioworóżowy Dereń napisał(a): Spokojnie za parę dni odkupią na giełdzie staroci .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 6:18
Źródła, na które powołuje się O2, punktują, że skradziona amunicja to pociski odłamkowo-burzące kal. 155 mm do armatohaubic, które miały dotrzeć do stacji Zamość-Boratycze - w okolice granicy z Ukrainą. Żandarmeria Wojskowa, co do zasady, potwierdziła, że sprawą zajmuje się wydział policji w Zgorzelcu.

- Na pewno nie jest to przypadkowe zdarzenie, przypuszczam, że złodzieje wiedzieli, co jedzie, skąd i po co. To nie amunicja karabinowa. Myślę, że osoby, które przeprowadziły to działanie, przez dłuższy czas przyglądały się transportom kolejowym. Kojarzyłbym to z działaniem obcych służb specjalnych [...] - opiniuje z kolei całe zajście były szef Kontrwywiadu Wojskowego gen. Piotr Pytel.''

;D
''..., przez dłuższy czas przyglądały się transportom kolejowym...'';D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Arkadiusz Sikora