Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda wierzy w zdolności negocjacyjne odchodzącego premiera
~~nie nazywajmy szamba perfumerią niezalogowany
21 listopada 2023r. o 19:26
~~wina Tuska napisał(a):
Ostatnie lata życia Jarosław Kaczyński może spędzić za kratkamiz powodu afery CBA. Wiedział o akcjach przeciwko opozycji,dziennikarzom,adwokatom. Możemy tu mieć do czynienia z podżeganiem do przestępstwa oraz sprawstwem kierowniczym.


No cóż, odrąbywanie od koryta PISich świń nie jest proste .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza