Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na niektórych ulicach ciemność, niektóre latarnie migają - "modernizacja oświetlenia na finishu". Zgłaszajcie wady oświetlenia!
~~Żółtoszara Fasola niezalogowany
19 listopada 2023r. o 16:41
Czy jest jakiś wydział w UM,wydział inżynierski,który to CÓŚ, nadzoruje,sprawdza,wymaga i płaci? Czy tylko płaci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Grujecznik niezalogowany
19 listopada 2023r. o 19:23
~~Oliwkowe Parzydło napisał(a): Romanowi można doradzić żeby już zgłosił oszustwo z tą modernizacją do prokuratury zanim zostanie z tym sam i będzie za to odpowiadał.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Grujecznik niezalogowany
19 listopada 2023r. o 19:24
„ Oliwkowe Parzydło niezalogowany
22 godz. 26 min. temu
Romanowi można doradzić żeby już zgłosił oszustwo z tą modernizacją do prokuratury zanim zostanie z tym sam i będzie za to odpowiadał. „

Takich spraw jest w mieście więcej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu