Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga! Ślizgawica na bolesławieckich chodnikach!
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
29 listopada 2023r. o 11:25
łatwo się połamać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Bieluń niezalogowany
29 listopada 2023r. o 13:11
jest syf w koło nie tylko w mieście , na wioskach lodowisko, nikt nie sypie, ani pół piaskarki nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieska Mydlnica niezalogowany
29 listopada 2023r. o 17:11
W centrum miasta, wokół kina na chodnikach szklanka. Za parkowanie łupią ludzi, a nawet ziarnka piasku nie widać. Zima znowu zaskoczyła..... Wstyd!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lekarz rodzinny niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 3:27
Lepiej upść na cycuszki niż na nóżki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Babcia Teresa niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 11:46
Tak, ważne że się pozagradzali jak w obozach koncentracyjnych A chodników nie kto oczyszczać bo to ich A gdzie reszta ludzi ?może mamy fruwać przez ich tereny A ze swoimi pupilami załatwiać sie pieskom chodzą po terenach spoldzielni mieszkaniowych gdzie też są własnością mieszkańców bloków bo mają wykupione mieszkania.ludzie są wilkami dla samych siebie. Bedusznosc bezgraniczna i hamstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo