Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa odbudowa Klasztoru Dusz w Nowogrodźcu
~~Stara Mieszkanka niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 12:11
~~Rdzawoczerwona Dalia napisał(a): Każde przywrócenie do
do dawnej świetności cieszy.
Każde przywrócenie budowli do dawnej świetności cieszy. Brawo i dzięki! Ale...zanim odbudujemy dawny klasztor czy nam nie rozpadnie się na naszych oczach perełka architektury kolejowej, nasza piękna stacja w Nowogrodźcu? Kto będzie winien? Pomyślmy też o tym, by przywrócić połączenie kolejowe z resztą P
~~Rdzawoczerwona Dalia napisał(a): Każde przywrócenie do
do dawnej świetności cieszy.
Każde przywrócenie budowli do dawnej świetności cieszy. Brawo i dzięki! Ale...zanim odbudujemy dawny klasztor czy nam nie rozpadnie się na naszych oczach perełka architektury kolejowej, nasza piękna stacja w Nowogrodźcu? Kto będzie winien? Pomyślmy też o tym, by przywrócić połączenie kolejowe z resztą Polski.

Słusznie! To druga ważna sprawa do załatwienia. Zwłaszcza, że kiedyś był to piękny budynek. Powinny też powrócić połączenia PKP z Jelenią Górą- piękna turystycznie trasa.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Lnica niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 14:52
Dziunia i wszystko jasne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konik niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 20:25
Inwestorem jest Niemka mieszkająca w Niemczech, latami zbierali na fundacje kasę pokazując te ruiny niemieckim obywatelom i kilka milionów € sie uzbierało, ale to i tak jest wał bo oni przeznacza tylko 50 % z tego co maja na wyremontowanie 2 % klasztoru a reszta już wiadomo gdzie zostanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obywatel niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 14:01
Na klasztorze składowane są palety cegły starej dobrej cegły. Paleta starej zdrowej cegły kosztuje 360 euro minimum. Gdzie oni ten niby groz wywożą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo