Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa kolejny protest rolników w gminie Gromadka
~~aby uniknąć manipulacji niezalogowany
11 lutego 2024r. o 21:05
~~Szarobrązowa Słonecznica napisał(a): ~~aby uniknąć manipulacji napisał(a): ~~Płowobrązowa Jeżówka napisał(a): WIEŚ DAŁA OSIEM LAT TEMU WŁADZĘ PIS A KACZYŃSKI ICH SPRZEDAŁ.

Rolnicy, to grupa społeczna, która dwukrotnie dała władzę PiS. Przez 8 lat rządów protestowali sporadycznie, albo wcale. Na Zielony Ład, który jest katalizatorem protestów, Morawiecki zgodził się w 2020 r. Tak, Morawiecki. Tak, w 2020 r.

Przez 3,5 roku chłopi spali i byli jak te dzieci we mgle. Nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, po wyborach się obudzili, zaczęli protestować i domagać się zmian w gównie, które im na głowy zrzucił PiS.

Gdzie byliście hipokryci PiS-owscy przez te 3,5 roku? Na co czekaliście? Co was powstrzymywało? Czemu nie blokowaliście przejść granicznych, miast i całej reszty Polski?

Czemu nie sprzeciwialiście się zmianom? Czyżby dlatego, że nie chcieliście zaszkodzić ukochanemu przez was Kaczyńskiemu przed tymi wyborami? Baliście się, że nie zostaniecie wysłuchani, czy może baliście się podpaść waszym ulubieńcom?

Nie rozumiem też, dlaczego te protesty nie są pod Nowogrodzką, bo to tam zasiada szef unijnego komisarza ds. Rolnictwa, pana Wojciechowskiego. Facet ma legitymację PiS, ale o tym rolnicy chyba też zapomnieli.


A skąd mają wiedzieć wyznawcy Pis skoro najpierw TVP Pis a teraz TV Republika im o tym nie mówiła. Przecież tam zawsze winny był Tusk, Merkel, UE i Berlin.
Wyznawcy KO wszystko to wiedzą z TVN, a tam zapomnieli powiedzieć, że w UE rządzi partia , w skład której wchodzą KO i PSL i podejmują wszystkie decyzje.A ten rząd zgodził się, żeby do Polski wjeżdżały produkty z Ukrainy bez cła. Nie powiedzieli w TVN, że wiceministra klimatu w KE zgłosiła pomysł, żeby emisję CO2 zmniejszyć o 90 %.

A nie powiedzieli kto jest Komisarzem ds. Rolnictwa UE / Wojciechowski / i dlaczego Kaczyński rozkazał podać się jemu do dymisji? bo wygadał się że Polski Ład czytaj Zielony Ład jest autorstwa rządu Morawieckiego i wszyscy europosłowie Pis, jak jeden głosowali za przyjęciem zielonego ładu w całości, zawierał on też zmniejszenie emisji CO2 o 90 % do 2040 r. oraz między innymi ugorowanie 10 % ziemi w celu jej użyźnienia. Swoją drogą zielony ład ma też dobre założenia dla konsumentów no ale gorsze dla rolników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pISdu niezalogowany
12 lutego 2024r. o 9:15
Tylko PIS i Solidarna Polska głosowali za dalszym bezcłowym exportem od braci ze wschodu europosłowie KO byli przeciw : https://www.farmer.pl/finanse/europoslowie-zjednoczonej-prawicy-glosowali-za-przedluzeniem-wolnego-handlu-z-ukraina,131466.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aaazaz niezalogowany
12 lutego 2024r. o 13:30
PiS podpisał wszystkie ustawy które uderzają w rolników. PiS ma ministra ds. Rolnictwa w UE
To samo o uchodźcach. Obecny rząd głosował przeciwko uchodźcom a poprzedni za.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mykoła niezalogowany
12 lutego 2024r. o 14:40
https://www.youtube.com/shorts/qxxtl4Y7EN0?si=We0SZcKRCNhFGnq_

czołgi jadą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mykoła niezalogowany
12 lutego 2024r. o 14:41
https://www.youtube.com/shorts/qxxtl4Y7EN0?si
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatna Wiekuistka niezalogowany
12 lutego 2024r. o 15:08
PiSi funkcjonariusze wmanewrowali rolników na minę, a teraz trzeba po nich sprzątać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszary Kasztanowiec niezalogowany
12 lutego 2024r. o 17:43
oprych napisał(a):
&t=214s

A czym niby padybcem ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Abelia niezalogowany
12 lutego 2024r. o 21:39
ciekawe to dopiero będzie jak pokaże się ta lista kto kupował to ''zboże'' bo to że było po pięć dyszek za tonę to już zrobiło się głośne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza