Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poczta

~~Ciemnopiwna Mięta niezalogowany
20 lutego 2024r. o 9:06
~~Brązowawy Kaczeniec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwna Mięta napisał(a): A Jurków to tam gdzie ptaki zawracają a psy dupami szczekają.I tam są węże i żaby

I jak piszecie same nieudolne osiemdziesiolatki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Cieszynianka niezalogowany
20 lutego 2024r. o 16:22
Ludzie płacą za znaczki itp. , a listy nie docierają do adresatów. Za kilkadziesiąt lat jak odnajdą się listy na poczcie to może dotrą do adresatów, ale czy adresat będzie jeszcze żył. To nie tylko problem tej miejscowości , ale problem w całym powiecie bolesławieckim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Miskant niezalogowany
21 lutego 2024r. o 17:32
~~Zielonkawobrązowy Dereń napisał(a): Tu nie chodzi o to czy starsi ludzie powinni się nauczyć Internetu. Tu chodzi o to, że jak Poczta istnieje i Prezesi biorą grubą kasę, to niech funkcjonuje jak należy. Jak nie to do upadłości.

Dokladnie, PITy wysyłaj poczta emerytom a te jeszcze nie dotarły, skoro listonosze są I kase biora to bez laski, ma być poczta dostarczona na czas i tyle w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.