Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman: Często słyszałem dziwne odgłosy w swoim telefonie
~~Stalowoniebieska Sosna niezalogowany
27 lutego 2024r. o 14:34
~~Szarawy Rannik napisał(a): "W listopadzie 2021 Robert Raczyński pisze: “”Wystarczy spojrzeć, jaki kapitał polityczny zbiliśmy na ostatnich konszachtach z PiS”. Andrzej Pudełko odpisuje: “Wykorzystajmy ten mocny wir, który płynie w pisuarach, jako nasze tajemne źródło siły (…) musimy być pragmatyczni. Jeśli PiS stworzy warunki, żeby zaje*** trochę publicznych pieniędzy, a wiemy już teraz, że zarobi ich na potęgę, to musimy czerpać”.
Mhmmmm...


Fajni ci koledzy "bezpartyjni", tacy uczciwi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Klon niezalogowany
27 lutego 2024r. o 15:19
Power of love ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Dziurawiec niezalogowany
27 lutego 2024r. o 18:49
~~Srebrnoszara Skimia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Groszkowy Grab napisał(a): "Lista osób podsłuchiwanych wydłuża się. Zazdrość człowieka trawi. A ja, a ja? Trochę głupio nie być podsłuchiwanym. Znaczy, że zaufaną osobą Kamińskiego i Kaczyńskiego człowiek był albo miernotą wśród opozycji" tekst z polityki


"Ja też słyszałem dziwne odglosy"
Tekst z dwutygodnika Bolesławieckiego.. hahahapo to słyszy się głos w głowie, by móc czasami milczeć.

David Levithan, Will Grayson, Will Grayson

Pozdrawiam Pana Piotra;)Proszę już milczeć i działać jako prezydent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.