Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką - WIDEO
~~Coś tu nie tak niezalogowany
2 marca 2024r. o 6:21
Dziwię się bardzo tej pani. Skoro chłop się znęca ,to po co z nim żyje. Odchodzę i finito.Mam wrażenie ,że wina leży po obu stronach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonokrwista Papryka niezalogowany
2 marca 2024r. o 7:37
~~Coś tu nie tak napisał(a): Dziwię się bardzo tej pani. Skoro chłop się znęca ,to po co z nim żyje. Odchodzę i finito.Mam wrażenie ,że wina leży po obu stronach.


Wsadź sobie to twoje wrażenie w miejsce , gdzie ja mam Kaczego. Odchodzi dokąd , jak nawet dworzec na noc zamykają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A niezalogowany
2 marca 2024r. o 16:18
Nie ma czemu się dziwić, zazwyczaj ofiary przemocy, są zastraszane, boją się, o swoje i np. Swoich dzieci życie. Osoby, które przebywają z alkoholikami są osobami współuzależnionych i nie chodzi tu o to, że też piją... Osoba, która jest krzywdzona a zakochana nie myśli obiektywnie. Jeżeli nie ma pomocy od innej osoby, która jest zdeterminowana to sama z tego nie wyjdzie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.