Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szpital św. Łukasza w Bolesławcu

~~Matoleon niezalogowany
4 marca 2024r. o 11:58
Stoję sobie w kolejce do specjalisty w szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu i tak się zastanawiam na co w tym szpitalu rejestracja na godziny skoro to nie ma sensu. Nadal szpital tkwi mentalnie w głębokiej komunie. Co prawda wisza na korytarzu monitory pobierają prąd bo są włączone ale na nich nic się nie wyświetla poza napisem szpital św. Łukasza w Bolesławcu. A można by było wyświetlać godziny i imiona pacjentów do nich przypisane
Ale po co? Starsi ludzie niestety bo to głównie oni mający duuuuzo czasu na emeryturze przychodza wcześniej niż określona dla nich godzina wizyty i rozwalają cały system. Lekarz bo to w ... pielęgniarka ma to w .... Żenada. Pytając ludzi w poczekalni kto ma na którą godzinę - pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Burdel jeden wielki burdel i nikomu nie zależy aby ten system uzdrowić. Pozdrawiam cały personel tegoż szpitala i Pana dyrektora. Szanuję Państwa pracę ale wypadało by troszkę to lepiej zorganizować. Wystarczy odwiedzić przychodnie Twój lekarz dr. Pieszki i podpatrzeć rozwiązanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiała Pragnia niezalogowany
5 marca 2024r. o 16:00
Polityka,catering,developerka a nie jakieś tam zarządzanie w szpitalu..
Zawracanie Kamilowi głowy..nie wypada :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
5 marca 2024r. o 16:24
W niektórych przychodniach to samo. Pacjent ma być na 11.00 a tymczasem przychodzi już ok. 10.00, lokuje się w kolejce i wchodzi, jak tylko się zorientuje, kto jest „ostatni”, a potem wszystko się wali. Dotyczy to głównie osób starszych, dla których umawianie na godziny nie istnieje po prostu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
6 marca 2024r. o 14:37
Ale dyrektor jest otwarty na .....
Tylko co z tego wynika ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.