Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Impuls Lokalny komentuje powołanie jednoosobowej komisji ds. oświetlenia ulicznego
~~Różowawa Runianka niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 15:15
Czego się boją? gdyby było ok to przecież mogli głoswać za, dac swoich radnych i pokazać że nic nie można zarzucić. A tak... wszekie wątpliwości na niekorzyść rządzących.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof Oborski niezalogowany
3 kwietnia 2024r. o 15:21
Nie wiem kto decyduje w Nowogrodźcu o zatrudnianiu w komisjach wyborczych (burmistrz ,wójt ,sołtys ,prezydent Rosji).Jak to jest możliwe ,że rekomendacja największej partii politycznej w Polsce nic nie znaczy?Panowie włodarze zarabiam zawrotną sumę 3 200 po ostatnich podwyżkach ,chciałem dorobić te 700 zł ,ale wy po prostu preferujcie różnych kolesi ,pociotków i kombinatorów.Bardzo nieładnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 5:20
to taki impuls elektryczny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Kroplik niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 6:04
Martwa propozycja, martwa uchwała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Jesion niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 7:33
~~Ceglastoróżowy Kroplik napisał(a): Martwa propozycja, martwa uchwała.


No przy takiej przewadze klakierów ratusza w radzie to wiadomo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.