Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryszard Kawka wójtem gminy Gromadka
~~Ula niezalogowany
17 kwietnia 2024r. o 11:06
~~Papa Smerf napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fiołkowa Laurencja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowy Buk napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Celina napisał(a): Trudne czasy nastały dla gminy Gromadka. Nie sądzę by polepszyły się warunki bytu dla wielu mieszkańców, którzy nie mają podstawowych udogodnień codziennego życia.


Wierzbowej pozostała jedynie secesja , na co pozostała część gminy czeka z utęsknieniem .

Wierzbowa do zaorania. To od zawsze była wioska skazana na wymarcie. Tamtejsi mieszkańcy Juśki są tak specyficzni ,że nie da się z nimi żyć i współpracować. Młodzi uciekają tasują się i jakoś sobie poradzą ,ale tam już nikt nie wraca jak zobaczy ,że świat może wyglądać inaczej a nie tajoj i tajoj pod kościołem , gdzie ksiądz mówi jak ma być. To zaczyna się robić wioska widmo.
Oj tam. Zobaczcie co odwaliła Krzyżowa na wyborach :D
Oj tam wróciła do Średniowiecza i kamienia łupanego. Mic nowego jak się chce Dzia(dk)a zamiast RADNEGO.

Kiedy l sesja Rady Starszych gminy Gromadka?Będzie ciekawie. Pewnie już ustalają kto będzie jej Przewodniczącym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.