Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie żyje Jacek Szymczak
~~BKS 1955 niezalogowany
22 maja 2024r. o 21:12
" Ściągnęli wpis ze strony BKS i na tym koniec "dziennikarskiej" wiadomości"
Bez przesady kolego. Nie ma strony BKS! Nie ma barw klubowych BKS i nie ma Herbu Klubu BKS!!! Bardzo przykre co sie stalo z tradycja BKS 1955. Powoluj sie na Ceramiczny klub sportowy CKS, ktory wykreowalo paru ludzi nie majacych pojecia o wartosci i reorganizacji firmy / klubu sportowego. Jacku, spoczywaj w spokoju. Bedziesz zawsze z nami.

Do redakcji. Dziekujemy za wartosciowe i rzetelne Informacje.

~~Płowożółty Rącznik napisał(a): Przepraszam Jacka, Jego Rodzinę i Bliskich, że komentuję w ten sposób ale ta informacja to cały Bolec.info. Ściągnęli wpis ze strony BKS i na tym koniec "dziennikarskiej" wiadomości. A śp. Jacek to nie tylko działacz BKS. To także nauczyciel, wychowawca i pedagog, działacz społeczny i gospodarczy, przedsiębiorca, pracodawca i po prostu Dobry Człowiek. Nigdy nie pchał się "na afisze" i przez to pewnie - zdaniem Bolec.info - zasłużył jedynie na krótką, "podebraną" wzmiankę. Wstyd "dziennikarze" - niby lokalni. Śp. Jacek godny jest znacznie większej publikacji. Cześć Jego Pamięci a Rodzinie i Bliskim Jacka, wyrazy współczucia.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
24 maja 2024r. o 6:55
kiedy msza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego