Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjanci uratowali 50 000 zł seniorce. Wiemy co zrobili
~~Pinokio oszust i kłamca niezalogowany
22 maja 2024r. o 8:45
Dziś kolejne przesłuchanie arcyoszusta i kłamcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Nachyłek niezalogowany
22 maja 2024r. o 9:18
Bo
To oni zaaranżowali
~~Pinokio oszust i kłamca napisał(a): Dziś kolejne przesłuchanie arcyoszusta i kłamcy

Przecież Gajewski to współpracownik „tany” co z tego ze oszust i złodziej i łowca nieruchomości dla nich robi i od nich dostaje komu to zrobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Kopytnik niezalogowany
22 maja 2024r. o 9:55
Czy to nie wyreżyserowane? - coś za częsty temat o tych seniorkach być może ku przestrodze...? - tak samo jak często pojawia się temat zrzutkę na noo powiedzmy... chore... dziecko? - ten temat to już robi rekordy tu ludzie rzeczywiście wpłacają... - za tą drugą część należałoby się dobrze przyglądać. Bo tu już działa grupka która czuje się bezkarna..? Kto na biednych zyruje do tego karma sama wróci nawet się nie spodzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trybunał Stanu i śmietnik historii niezalogowany
22 maja 2024r. o 10:16
Pseudotrybunał Przyłębskiej „legalizuje” pisowskie przestępstwa. Lecz nawet jeżeli wszyscy dublerzy, z odkryciem towarzyskim Kaczyńskiego na czele, staną murem za PiSSem i stwierdzą, że skazani przestępcy są posłami, Obajtek nie odpowiada za przekręty w Orlenie a wyciąganie państwowej kasy, na lewe fundacje, firmy i stowarzyszenia, przez pisowskich funkcjonariuszy było w pełni zgodne z konstytucją, to też nie będzie miało żadnej wartości prawnej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Winnik niezalogowany
22 maja 2024r. o 13:45
~~Trybunał Stanu i śmietnik historii napisał(a): Pseudotrybunał Przyłębskiej „legalizuje” pisowskie przestępstwa. Lecz nawet jeżeli wszyscy dublerzy, z odkryciem towarzyskim Kaczyńskiego na czele, staną murem za PiSSem i stwierdzą, że skazani przestępcy są posłami, Obajtek nie odpowiada za przekręty w Orlenie a wyciąganie państwowej kasy, na lewe fundacje, firmy i stowarzyszenia, przez pisowskich funkcjonariuszy było w pełni zgodne z konstytucją, to też nie będzie miało żadnej wartości prawnej!

A ty prawnik,jeśli tak to po jakiej zawodówce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Powojnik niezalogowany
22 maja 2024r. o 18:25
~~Karminowoczerwony Winnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Trybunał Stanu i śmietnik historii napisał(a): Pseudotrybunał Przyłębskiej „legalizuje” pisowskie przestępstwa. Lecz nawet jeżeli wszyscy dublerzy, z odkryciem towarzyskim Kaczyńskiego na czele, staną murem za PiSSem i stwierdzą, że skazani przestępcy są posłami, Obajtek nie odpowiada za przekręty w Orlenie a wyciąganie państwowej kasy, na lewe fundacje, firmy i stowarzyszenia, przez pisowskich funkcjonariuszy było w pełni zgodne z konstytucją, to też nie będzie miało żadnej wartości prawnej!

A ty prawnik,jeśli tak to po jakiej zawodówce?
mają się wziąść za twoje... dyplomy.. zawodówkarzu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza