Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Naturysta spaceruje obok wiaduktu-[WIDEO]
~~krarzyna niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 23:55
Myślicie że to ktoś z konkurencyjnego portalu?;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Zawciąg niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 0:32
Szarawa Truskawka niezalogowany
2 godz. 3 min. temu
Raczej zwiedzic to chca czarnuchy tylek dzieci... a nie bazylike.”

Czy to jest mowa nienawiści lokalnego portalu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ubiorek niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 18:25
~~swkra napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladofioletowa Śnieguliczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~swkra napisał(a): To ja nagrałam tego pana. Ja i moje koleżanki jesteśmy nieletnie, nagrałam go tylko dlatego żeby ktoś zobaczył co takiego dzieje się w tym miejscu, pan zanim poszedł onanizował się przy nas i po prostu chciałam pokazać że trzeba na siebie uważać.



A jak z koleżanką robiliście sobie palcówki nad Bobrem to było OK?
nigdzie nie słyszałam o tej sytuacji, na żadnym forum czy grupach ale jeśli myślisz że to my to proszę o kontakt może jakiś nr. tel albo konto na fb i może znajdziemy informacje o tych dziewczynach☺️

PS. jedyne co robię z palcami to gram na pianinie
możesz mi dać parę lekcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ela niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 18:59
Z całego tego incydentu wychodzi jak szydło z worka obraz dzisiejszej młodzieży... nieładnie dziewczyny. Najpierw opijacie zakonczenie roku szkolnego nad bobrem, i zamiast grać ładnie na pianinie czym się tak chwalicie to wy nagrywacie chorego faceta którego wczesniej najnormalniej w swiecie ..szczułyscie. Rodzicie powinnie sie za was wziasc i porzadnie dupe złoić gumowym szlaufem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ubiorek niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 19:02
~~ela napisał(a): Z całego tego incydentu wychodzi jak szydło z worka obraz dzisiejszej młodzieży... nieładnie dziewczyny. Najpierw opijacie zakonczenie roku szkolnego nad bobrem, i zamiast grać ładnie na pianinie czym się tak chwalicie to wy nagrywacie chorego faceta którego wczesniej najnormalniej w swiecie ..szczułyscie. Rodzicie powinnie sie za was wziasc i porzadnie dupe złoić gumowym szlaufem

Pani chyba też by chciała żeby ktoś dupę zlojil może nie tylko szlaufem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Niecierpek niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 19:03
~~Szarożółty Ubiorek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~swkra napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bladofioletowa Śnieguliczka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~swkra napisał(a): To ja nagrałam tego pana. Ja i moje koleżanki jesteśmy nieletnie, nagrałam go tylko dlatego żeby ktoś zobaczył co takiego dzieje się w tym miejscu, pan zanim poszedł onanizował się przy nas i po prostu chciałam pokazać że trzeba na siebie uważać.



A jak z koleżanką robiliście sobie palcówki nad Bobrem to było OK?
nigdzie nie słyszałam o tej sytuacji, na żadnym forum czy grupach ale jeśli myślisz że to my to proszę o kontakt może jakiś nr. tel albo konto na fb i może znajdziemy informacje o tych dziewczynach☺️

PS. jedyne co robię z palcami to gram na pianinie możesz mi dać parę lekcji

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.