Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odsłonięto tablice poświęcone Uczniowskiemu Komitetowi Oporu Społecznego. Wśród gości prezes IPN [FOTOREPORTAŻ]
~~rysiek niezalogowany
1 godz. 55 min. temu
Może tylko tablice będą świadczyć o ty co stało sie 1980 i w latach następnych "BO NAWET PO KOLEBCE STOCZNI W GDAŃSKU NIE MA JUŻ ŚLADU !"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Bakopa niezalogowany
1 godz. 38 min. temu

komu dzisiaj potrzebne są takie ''szopki''?...tablica poświęcona uczniom?...a gdzie kurna chociaż jedno nazwisko?
to wam narcystycznym dziadersom jest to potrzebne...;D
młodzi mają dzisiaj to w dupie więc nie wycierajcie swoich kłamliwych mord tym że to dla młodych bo jedzie to fałszem na odległość...
taką samą ''szopką'' było kiedyś odsłonięcie tego pomnika obok PKP...
tam przeszliście samych siebie bo tam pokazaliście kim tak naprawdę jesteście i jak potraficie manipulować nie do końca świadomymi ludźmi...


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
1 godz. 14 min. temu
~~Stalowa Bakopa napisał(a):
komu dzisiaj potrzebne są takie ''szopki''?...tablica poświęcona uczniom?...a gdzie kurna chociaż jedno nazwisko?
to wam narcystycznym dziadersom jest to potrzebne...;D
młodzi mają dzisiaj to w dupie więc nie wycierajcie swoich kłamliwych mord tym że to dla młodych bo jedzie to fałszem na odległość...
taką samą ''szopką'' było kiedyś odsłonięcie tego pomnika obok PKP...
tam przeszliście samych siebie bo tam pokazaliście kim tak naprawdę jesteście i jak potraficie manipulować nie do końca świadomymi ludźmi...
Ty kolego nie jesteś mądrym Polakiem. Nie chcesz znać historii???,swojej tożsamości??? Nie widzę dla ciebie przyszłości




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda niezalogowany
1 godz. 11 min. temu
Na istotne, wszystkie komentarze są zablokowane?!
Wiedzą co ludzie myślą i napisali gdy odsłaniali pierwszą tablice w 1 LO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Bakopa niezalogowany
52 min. temu
~~Ja napisał(a): ~~Stalowa Bakopa napisał(a):
komu dzisiaj potrzebne są takie ''szopki''?...tablica poświęcona uczniom?...a gdzie kurna chociaż jedno nazwisko?
to wam narcystycznym dziadersom jest to potrzebne...;D
młodzi mają dzisiaj to w dupie więc nie wycierajcie swoich kłamliwych mord tym że to dla młodych bo jedzie to fałszem na odległość...
taką samą ''szopką'' było kiedyś odsłonięcie tego pomnika obok PKP...
tam przeszliście samych siebie bo tam pokazaliście kim tak naprawdę jesteście i jak potraficie manipulować nie do końca świadomymi ludźmi...
Ty kolego nie jesteś mądrym Polakiem. Nie chcesz znać historii???,swojej tożsamości??? Nie widzę dla ciebie przyszłości

po pierwsze- nie jesteśmy kolegami...
po drugie - nie tobie mnie ''oceniać''
po trzecie - znam wystarczająco dobrze historię...
po czwarte- swojej tożsamości nigdy nie opierałem na jakichś ''solidaruchach'' a ty jak widzę masz jakieś śmieszne
spojrzenie na to czym jest ''tożsamość''...
po piąte - mam gdzieś to co ty sobie wyobrażasz o mojej przyszłości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza