Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~Sędzia Sprawiedliwy niezalogowany
19 marca 2013r. o 22:35
'My też chcemy'
Głupcze!
Tysiące ludzi po studiach, szkoleniach i kursach robi za pańszczyźniane grosze, często upokarzające!
Co ty masz do zaoferowania panie/i 'wtrysk', prócz ujadania za 'płotem anonimowości'?!
Po wyjściu z pracy, PROSZĘ, spójrz na otaczające nas dziurawe drogi, wszechobecną biedę i bezrobocie! Rozejrzyj się wokół, właśnie tak jak robisz to w pracy - doskonale!

...może dostrzeżesz wówczas, głupcze (przy odrobinie logiki), że wszyscy pracujemy inaczej, ponieważ każda praca i człowiek różni się od siebie, a życie oraz stanowisko stawia przed nami inne wymagania. Kiedy mija cię kierowca autobusu, mijasz ludzi na budowie lub gdy widzisz pracującą kobietę w spożywczaku lub magistra w odzieżowym; a potem – na uciechę wszystkim - zaczniesz widzieć więcej niż tylko czubek własnego nosa i poszerzysz horyzonty, zamiast bluzgać na ludzi, którym codziennie – jak przystało na kulturalnego obywatela - mówisz 'smacznego'.
Na koniec dojdziesz do trafnego wniosku, że dalsza rozmowa nie ma sensu, bowiem z faktami dyskutować się nie da i zwyczajnie zamilkniesz, nie dzieląc już nikogo na wtrysk, lakiernię, ftt, ochronę, biuro itd. To będzie pierwszy i na pewno niełatwy krok, lecz z pewnością krok w przód, a korzyści płynące z Twojego postępu obopólne, choć wolałbym użyć słowa 'wspólne' już bez niepotrzebnych podziałów. ;)

Może...głupcze, może...jeśli zrozumiesz
:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AnimkaNonimka niezalogowany
20 marca 2013r. o 0:54
SĘDZIO SPRAWIEDLIWY jestem jak najbardziej za.Pracuję w tej firmie od prawie roku.Początki były bardzo trudne to fakt,ale gdzie jest łatwo?Normalne,że będą wybierać pracowników,gdybyśmy mieli jakąkolwiek firmę,to również wybrali byśmy dla siebie tych najlepszych.Jestem zwykłym "robolem"na wtrysku,pracuję,jestem ubezpieczona,dostaję na czas wypłatę,robię to,co do mnie należy i jest super bo mam pracę!Po co te Wasze narzekania...nie pasuje,to co Was trzyma?Kasa,nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
20 marca 2013r. o 10:22
Hmm... ach ten Guardian !!...Niby jest ta praca , ale pracuje sie jak w obozie , wszędzie Hiszpanie weszą , szukają i sie czepiają .. szkoda tylko że większośc ludzi nie ma mozliwości zmienić pracy i muszą pracować mimo wszystko ...i niestety muszą sie dopasować aby przetrwać ... głupie czasy :/ szkoda.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TALONY niezalogowany
22 marca 2013r. o 17:59
I znowu w tej firmie, które stawia sobie za cel szacunek drugiego człowieka pokazano jak to działa. Oczywiście podfirma InterKadra zatrudnia ludzi nie w Guardianie. My talonów nie potrzebujemy na święta, nam się nie należy? porażka, zapieprzamy tak jak Ci z innymi umowami a czasem nawet bardziej, ale my nie dostajemy nic... nawet owocowe piątki nas omijają jak są jakieś lepsze owoce. żal, żal, żal.
!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2013r. o 19:51
~.-. napisał(a): ten zakład to istny psychiatryk i zero wykwalifikowanych rządzących. kto pierwszy wstanie ten rządzi, taka panuje zasada. ale spoko, niedługo pojadą hiszpanie do siebie a tych dwóch małych i jeden duży znowu nie ogarną tego co się dzieje, tymbardziej, że sami robią sobie problemy, rotacja pracowników niewiadomo w jakim celu, zwalniają jednych innych przyjmują... ludzie zmieniają się jak na dworcu. w taki sposób nie zachowają ani trochę jakości, ale to ich sprawa, później będzie tylko jęczenie o stratach bla bla bla i Panu K. zaś okulary będą parowały, a na pytania konkretnie nie odpowie, bo pytany czy to co się dzieje to wina operatorów nie potrafi odpowiedzieć i sam się mota. masa ludzi im się sama zwolni, resztę oni zwolnią... i po co to.? nie widzę żadnego sensu w tym co robią. nowym pracowniką współczuję, że się dostali tu do pracy, chociaż nie wróżę im długiej współpracy. A co do Pana nowego menagera to tak naprawdę nie jest taki zły jak gadają, a gadają Ci, którzy z nim nie pracowali, ja z nim robię i nie narzekam idzie się lepiej dogadać niż z tym drugim małym. a o którego technika chodzi, bo jak o tego co myślę, to dajcie chłopakowi spokój, nie jego wina, że siostra też pracuje w tym zakładzie i w sumie nie jest wysoko postawiona by mu ustawiać robotę.



a to nie chodzi o tego chlopaczka z PL co to blond wlosy, gdy siostra azjatka?? Bo jak tak to siostry Ci stary nie zadzroszcze- żeby brata rzucić na paint przez firme zewnetrzna za psie pieniadze
a co do koneksji rodzinnych to nie wiem o co wam wszystkim chodzi- ludzie polecaja swoich znjomych do pracy czy swoja rodzine, to znaczy chyba,że nie jest az tak źle w firmie G. Nikogo bliskiego sie na rzez nie wystawia...chyba,ze brata...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2013r. o 23:12
heh dobre. no w sumie racja i podpisuje się pod gościem na górze;] też myślałem o tym chłopaczku. co niektórzy myśleli o wtrysku i dlatego chyba taki zdziw był. fakt siostrzyczka pojechała po bandzie, zrobiła robola z brata jak z obcego. uważam, że niefajnie się zachowała, w końcu rodzina i mogła się bardziej postarać... chociaż papiery na Guardian mu załatwić, może sam nie chciał do lepszej pracy, ale mogła choć o lepsze warunki się postarać, sama grzeje tyłek za biureczkiem i udaje pomocną, a szczerze gdzieŚ to ma jak traktuje się ludzi... zresztą jak każdy w tym biurze wielki "lepiej wykształcony człowiek" bo my z tej niższej półki dla nich jesteśmy... żal ich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
30 marca 2013r. o 1:50
Ale widzę że tu zawsze będzie temat.a ja właśnie podziwiam Natalię za to że mimo to jej brat to nie został specjalnie potraktowany tylko jak normalny pracownik zaczyna od niższego stanowiska i właśnie to się chwali !! :/ bo jak by było inaczej to pewnie zaraz było by gadane ''po rodzinie''bo nie jedna osoba awansowała po znajomości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
30 marca 2013r. o 2:02
NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA TAM DO PRACY W każdym zakładzie są jakieś zasady i albo się dostosowujesz albo nie.a szary człowiek z produkcji tego nie zmieni[NIESTETY].ja tylko chciała bym aby wszyscy kierownicy stanęli na jeden dzień na maszynę i zostali sprawdzeni jakie błędy puścili a potem zaczęli wymagać od operatorów.bo problem w tym że wiecznie się coś psuje +za szybkie tempo=wpadka operatora. ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.