Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~Były Inż z Garbiana niezalogowany
27 kwietnia 2013r. o 10:10
pracowalem tam jako jeden z wielu inż, i wytrzymałem 2 kontrakty (na 3 się nie zdodziłem- nie mylić z wyrzuceniem z pracy). Firma jest beznadziejna, zakłamanie kadry tzw menedżerskiej (do której się nie nadają), łamanie praw pracowniczych i polskiego prawa pracy (brak zapłaty za nadgodziny, wyjazdy służbowe za własne pieniądze i tak można by mnożyć) to standard i niczego innego się nie spodziewaj. Jak kolega z bióra mówi: "Miej wyje...e a będzie ci dane". spróbuj zrobić coś dobrze ale niezgodnie z zaleceniami tępych szczurów wyścigowych... to cię zwolnią i sami wymyślą jakieś powody jak to było w przypadku Dyzia (z resztą menedźer który go zwlonił sam szybko po tym odszedł przytulając kilkanaście tys euro za złamany kontrakt). Atmosfera ciągłego zaszczucia to również normalka, chociaż między nami inż. współpraca była dobra i przyjemna-ale niweczona przez kierowników biorących udział w wyścigu szczurów.
krótko mówiąc... jeżeli masz wybór, nie pchaj się bagno bo będziesz tego żałował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Były Inż z Garbiana niezalogowany
27 kwietnia 2013r. o 10:10
pracowalem tam jako jeden z wielu inż, i wytrzymałem 2 kontrakty (na 3 się nie zdodziłem- nie mylić z wyrzuceniem z pracy). Firma jest beznadziejna, zakłamanie kadry tzw menedżerskiej (do której się nie nadają), łamanie praw pracowniczych i polskiego prawa pracy (brak zapłaty za nadgodziny, wyjazdy służbowe za własne pieniądze i tak można by mnożyć) to standard i niczego innego się nie spodziewaj. Jak kolega z bióra mówi: "Miej wyje...e a będzie ci dane". spróbuj zrobić coś dobrze ale niezgodnie z zaleceniami tępych szczurów wyścigowych... to cię zwolnią i sami wymyślą jakieś powody jak to było w przypadku Dyzia (z resztą menedźer który go zwlonił sam szybko po tym odszedł przytulając kilkanaście tys euro za złamany kontrakt). Atmosfera ciągłego zaszczucia to również normalka, chociaż między nami inż. współpraca była dobra i przyjemna-ale niweczona przez kierowników biorących udział w wyścigu szczurów.
krótko mówiąc... jeżeli masz wybór, nie pchaj się bagno bo będziesz tego żałował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 kwietnia 2013r. o 11:44
~Były Inż z Garbiana napisał(a): pracowalem tam jako jeden z wielu inż, i wytrzymałem 2 kontrakty (na 3 się nie zdodziłem- nie mylić z wyrzuceniem z pracy). Firma jest beznadziejna, zakłamanie kadry tzw menedżerskiej (do której się nie nadają), łamanie praw pracowniczych i polskiego prawa pracy (brak zapłaty za nadgodziny, wyjazdy służbowe za własne pieniądze i tak można by mnożyć) to standard i niczego innego się nie spodziewaj. Jak kolega z bióra mówi: "Miej wyje...e a będzie ci dane". spróbuj zrobić coś dobrze ale niezgodnie z zaleceniami tępych szczurów wyścigowych... to cię zwolnią i sami wymyślą jakieś powody jak to było w przypadku Dyzia (z resztą menedźer który go zwlonił sam szybko po tym odszedł przytulając kilkanaście tys euro za złamany kontrakt). Atmosfera ciągłego zaszczucia to również normalka, chociaż między nami inż. współpraca była dobra i przyjemna-ale niweczona przez kierowników biorących udział w wyścigu szczurów.
krótko mówiąc... jeżeli masz wybór, nie pchaj się bagno bo będziesz tego żałował.


Mam nadzieję, ze wyraz " bióra" to ci tak przypadkiem reka w bok na klawiaturze poleciała inżynierze???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
27 kwietnia 2013r. o 14:26
Inżynierowie to ścisłowcy, stąd błędy ; )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gacoo niezalogowany
27 kwietnia 2013r. o 15:48
ludzie opamiętajcie sie , dlaczego nikt nie złosi tej sprawy do inspekcji pracy. pracowałem tam pół roku, byłem jednym z pierwszych. Prawo jest tam łamane nagminnie. Oszukuja z nadgodzinami. nie płaca za nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
27 kwietnia 2013r. o 16:21
Witam, tez tam pracowałem przez 9 mies i powiem wam ze gdyby nie hiszpański piesek, a jeden z kierowników nie był idiotą byłoby całkiem fajnie :)

powodzenia wszystkim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pogromcy mituf niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 15:54
made in hina manager jak z koziej d... traba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Parcownik niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 19:41
Z tego co wiem donosy do inspekcji są co rusz. Ale co, z tego jeżeli inspekcja informuje o przybyciu i wiadomo jak to w tym Kraju się odbywa $$$ i wszystko w zakładzie gra. Podaje przykład były już donosy o tym ,iż pracujemy 8godz i 15 min każdy z nas wie ze taki proceder jest w firmie stosowany co dziennie. Dziwnym trafem inspekcja nie stwierdziła błędu i nadużyć. dziwne prawda, lub zwalnianie bez uzasadnienia itp. żal mi tylko osób które przyjęły rozwiązanie umowy za porozumieniem stron a mogły nie podpisywać i należała by się odprawa ale cóż ich błąd. i jak by ktoś potrzebował :
Państwowa Inspekcja Pracy oddział w J.Górze ul. Wincentego Pola 8a, 58-500 Jelenia Góra
kierownik oddziału: Mirosław Kocuba
telefon: 75 75 268 71
fax: 75 75 268 33
e-mail: [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza