Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

4337
#felek nieaktywny
4 kwietnia 2013r. o 16:57
witam. Właśnie złożyłem papiery do Guardiana. Chciałbym zapytać Was o opinie nt tej firmy, o pracę na produkcji (po wyżej raczej nie trafiłbym na początek) o atmosferze w w firmie etc. Pytam o opinie osób które tam pracują, a nie cfaniaczków piszących po anonimowym nickiem powielających opinie stryja siostry brata.

Byłaby to moja pierwsza robota w tej branży, człowiek na recepcji przyjmujący papiery wydawał się konkretny i sprawiał dobre wrażeniem, od znajomka także słyszałem że jest tam "ok". Co wy- pracownicy o tym sądzicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byłem widziałem niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 21:10
ludzie ta filia ma dopiero 3 lata , a wajzwerów jak na umór, pracowalem w irlandi , angli , w polsce po kraju też . Ale wiecie firma USA ,, system espaniole ,,, a wykonanie polskie, kierownictwo nawet cv nie czyta ,,,a te miotły to żenada ,, wiem chłopak z pługa zabrany przez ciocie ,,,hehehe 3 lata polata i wajzer ;;;; kobieta lekkich obyczajow żenada . odnośnie malo tam pracowników produkcji ,znacznie więcej darmojadów awansiarzy. NIE POWIEM pracują tam nieliczni sumiennie . Ach te koneksie kierownicy z ulicy . w uk musisz miec zaufanie załogi i 4 lata na team lidera CONAJMKNIEJ

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 9:40
Mam dziesięć lat stażu pracy .Pracowałam tam niedługo ,ale było to moje najgorsze doświadczenie ,najgorszy zakład pracy .Naprawdę wolę pracę za mniejsze pieniądze niż w atmosferze ciągłego strachu .Obłuda ,plotki i zawiść to cechy tego zakładu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~igunia:) niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 18:12
Popieram ja też wolę mniej zarobić niż tam pracować ,ale niestety niektórzy nie maja wyjścia :))pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrBombastik niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 20:57
~igunia:) napisał(a): Popieram ja też wolę mniej zarobić niż tam pracować ,ale niestety niektórzy nie maja wyjścia :))pozdrawiam


Jak to nie maja wyjscia? tylko jedna firma Guardian zatrudnia w promieniu 20km?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 21:23
~MrBombastik napisał(a):
~igunia:) napisał(a): Popieram ja też wolę mniej zarobić niż tam pracować ,ale niestety niektórzy nie maja wyjścia :))pozdrawiam


Jak to nie maja wyjscia? tylko jedna firma Guardian zatrudnia w promieniu 20km?


No a jaki jeszcze zatrudnia? BDN?
Najlepsze są małe zakładziki-firmy, prywaciarzy z naszego powiatu. Ale żeby tam się dostać to trzeba mieć niestety znajomości albo umiejętności. A na pracownika produkcyjnego każdy się nadaje, taka prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 21:26
~ napisał(a):
~MrBombastik napisał(a):
~igunia:) napisał(a): Popieram ja też wolę mniej zarobić niż tam pracować ,ale niestety niektórzy nie maja wyjścia :))pozdrawiam


Jak to nie maja wyjscia? tylko jedna firma Guardian zatrudnia w promieniu 20km?


No a jaki jeszcze zatrudnia? BDN?
Najlepsze są małe zakładziki-firmy, prywaciarzy z naszego powiatu. Ale żeby tam się dostać to trzeba mieć niestety znajomości albo umiejętności. A na pracownika produkcyjnego każdy się nadaje, taka prawda


Najlepsze to sa posady w administracji publicznej. Praca marzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 12:29
Kogo ten Guardian szuka? Już od chyba października widzę ogłoszenie z interkadry na operatora produkcji i wózka widłowego. Superwajzorzy mieli takie miny na rozmowie, że aż miałem wrażenie, że mam szansę uczestniczyć w czymś wielkim, w czymś z jajem, w czymś co się zapisze w historii ludzkości :)
Niestety nie dano mi szansy.

A tak na poważnie, ludzie, to głupia praca na produkcji, pokażcie jak robić i każdy się nada.
Pozdrawiam :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza