Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Rudy Perukowiec niezalogowany
7 listopada 2022r. o 11:58
Weźmy więc na warsztat twoją wypowiedź: "To juz nawet nie błazenada,to coś poważniejszego z głową.Facet który mógłby być instruktorem onanizmu strofuje kobiety za brak dzietności."
To już nawet nie jest błazenada - znaczy że brałeś tę ewentualność pod uwagę. Czyli prezes cie rozsmieszył. I cóż on takiego śmiesznego powiedział? Że społeczeństwo nam się starzeje? Że mimo 500+ mniej nam się rodzi dzieci? Że alkohol to przekleństwo, także dla macierzyństwa? Ja tu nie widzę nic do śmiechu
Dalej stwierdzasz chorobę psychiczną prezesa. Czy każdego, kto ośmieli się myśleć inaczej niż ty, z miejsca byś zamknął u czubków? Jeśli tak, to problem raczej masz ty.
Uwagę o instruktorze onanizmu uważam za niesmaczną. Zastanawia mnie skąd ci przyszło to do głowy. Pewnie zaszło tu zjawisko projekcji, kiedy to przypisujemy np innym swoje upodobania. I w ten sposób powiedziałeś nam co najbardziej lubisz robić. Tylko po co na forum publicznym takie rzeczy?
No i jeszcze to strofowanie. Każdą próbę rozwiązania jakichś problemów, poprzez analizę ich ewentualnych źródeł odbierasz jako atak? Może faktycznie masz coś nie tak z głową. I żeby nie było. Nie stwierdzam tego arbitralnie. Sugeruję tylko taką ewentualność i doradzam badanie u specjalisty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Sumak niezalogowany
7 listopada 2022r. o 12:44
tytuń ,doradca w medycynie
masz szerokie spektrum
jak na nawiedzonego i bogobojnego katolika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
7 listopada 2022r. o 13:19
Z Bożą pomocą wszystko jest możliwe!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
8 listopada 2022r. o 5:04
Radio Maryja rozpoczyna modlitwy przebłagalne za znieważanie Jana Pawła II.
Raz po raz zauważamy zmasowany atak na Kościół, na kapłanów, ale także na Ojca Świętego Jana Pawła II. To jest wprost niewiarygodne - to, co robią! - pisze Tadeusz Rydzyk do słuchaczy Radia Maryja i namawia do codziennej modlitwy przebłagalnej za znieważanie Jana Pawła II.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń - Rudy Perukowiec niezalogowany
8 listopada 2022r. o 6:58
Sąd Okręgowy w Gdańsku uniewinnił trzech mieszkańców Warszawy, którzy w 2019 r. przewrócili pomnik ks. prałata Henryka Jankowskiego.
Brawo! Zero szacunku dla pedofila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Sadziec niezalogowany
8 listopada 2022r. o 21:57
~~Rudy Perukowiec napisał(a): Z Bożą pomocą wszystko jest możliwe!


Tak?
To może ten bóg pomoże pogonić PiS i jego prezesa w jasną chole.rę !?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Tytoń niezalogowany
9 listopada 2022r. o 8:00
Kościół to organizacja o charakterze przestępczym i tak niedługo straci jakiekolwiek znaczenie, może poza wyludniającymi się wioskami na ścianie wschodniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Sadziec niezalogowany
9 listopada 2022r. o 8:17
~~Rudy Tytoń napisał(a): Kościół to organizacja o charakterze przestępczym i tak niedługo straci jakiekolwiek znaczenie, może poza wyludniającymi się wioskami na ścianie wschodniej.


Oby jak najszybciej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.