Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Stalowoniebieski Szczawik niezalogowany
10 godz. 8 min. temu
~~Jurek napisał(a): Chamstwa i bezczelności ciąg dalszy w Brukseli przez totalną opozycję …
Jeżeli jest ustalone w tym kołchozie
Unijnym iż na sześć tygodni przed wyborami
w państwie członkowskim powinno nie prowadzić się debat żadnych na temat tego państwa , więc zapytam dlaczego prowadzili
dzisiaj debatę na temat wiz ???


Gdyby PiS....two. nie robiło przekrętów z wizami to by nie było debaty a co mieli zamieść pod dywan tak jak to robi PiS że swoimi setkami afer. Gratuluję sposobu myślenia. Morderstwo też przetrzymać do po wyborach?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Poseł na Sejm RP Robert Kropiwnicki