Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

szpital news

~~Granatowy Wrotycz niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 19:25
Dostałem od rodzinnego skierowanie do przychodni chirurgicznej. Walę co sił z rana w nadziei że się załapię. Miła Pani w recepcji popatrzyła na skierowanie w kajet i mówi. Mogę pana zarejestrować 24 stycznia, ale wie pan co to nic pewnego bo np. miał być dzisiaj a go nie ma i terminy na pewno się przesuną. Co robić miła Pani? Dodam , że rozmowa była w piątek. Uśmiechnęła się i mówi. Niech pan jedzie do Lwówka lub Chojnowa tam od ręki pana przyjmą. Poprosiłem o numer telefonu do Chojnowa. Dzwonię / piątek/ . Proszę pana mogę pana zarejestrować na poniedziałek tj. wczoraj godz 8 rano. Pojechałem. Sprawę załatwiłem Pytam się. CO SIĘ W TYM BOLESŁAWCU DZIEJE DO JASNEJ KUŹWY NĘDZY??? Czy nad tym już nikt nie panuje???A jak nie panuje to niech to jak najszybciej j.....e i niech nie robią z ludzi wariata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina winorośl niezalogowany
2 marca 2024r. o 8:49
~~Granatowy Wrotycz napisał(a): Dostałem od rodzinnego skierowanie do przychodni chirurgicznej. Walę co sił z rana w nadziei że się załapię. Miła Pani w recepcji popatrzyła na skierowanie w kajet i mówi. Mogę pana zarejestrować 24 stycznia, ale wie pan co to nic pewnego bo np. miał być dzisiaj a go nie ma i terminy na pewno się przesuną. Co robić miła Pani? Dodam , że rozmowa była w piątek. Uśmiechnęła się i mówi. Niech pan jedzie do Lwówka lub Chojnowa tam od ręki pana przyjmą. Poprosiłem o numer telefonu do Chojnowa. Dzwonię / piątek/ . Proszę pana mogę pana zarejestrować na poniedziałek tj. wczoraj godz 8 rano. Pojechałem. Sprawę załatwiłem Pytam się. CO SIĘ W TYM BOLESŁAWCU DZIEJE DO JASNEJ KUŹWY NĘDZY??? Czy nad tym już nikt nie panuje???A jak nie panuje to niech to jak najszybciej j.....e i niech nie robią z ludzi wariata.


Proste i zrozumiałe lecz nie dla wszystkich
brak lekarzy specjalistów, brak personelu
a przy obecnej sytuacji wprowadzanej w edukacji przez śmieszną minister Nowacką
przyszłość widzę w czarnych barwach …

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Broosor niezalogowany
3 marca 2024r. o 1:12
buy vilitra 60 mg online What's the purpose of effervescent pills.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza