Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rząd pogubił się w ograniczeniach
~~Hebanowy Chmiel niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 20:38
w koncu dobrze powiedziane, szczegolnie ze w lidlu pelno osob latało w poniedziałek bez liczenia i kazdy blisko siebie jak lezały palety z towarem. kościol jest wielki i miejsca duzo a nikt nie dotyka siebie ani produktow... zenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Ognik niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 20:43
~~Tabaczkowy Agrest napisał(a): Nie zapominajmy, że naukowy materializm ma dziś do powiedzenia tylko dwa zdania.
Nie ma...
Nie wiadomo...


To jest nieprawda. Naukowy materializm jest dużo bogatszy. Ma jeszcze trzecie zdanie:
Nie będzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
2 kwietnia 2020r. o 20:49
Bo rząd jest proklechowy ,bo to oni maja władzę w Polsce.
Co jakis biskup ,czy inny zechce to nasi trzymający się za rączki i klęczący u Rydzyka spełniają.
Dlatego tyle religii w szkołach ,zamiast bardziej przydatnych przedmiotów i tyle kasy pompowane w klechy.
A jak ulgi - to oni pierwsi .
Żenada :(
p.s. nie mam nic do wiary ,tylko do tego klechowego królestwa :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopopielata Gunera niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 21:38
Trzeba gdzieś uświadomić i nauczyć ludzi jakby na kogo oddać głos, stąd zwiększenie limitu do 59 osób...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Tojad niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 22:32
Postawa rządu dramat, brak spójności w działaniach i logiki. 11 kwietnia nie może być w kościele więcej niż 5 osób bo zagraża to zdrowiu i życiu ale 12 wszystko będzie ok tak? Dziecko 17 letnie nie może samo wychodzić z domu, ja mam iść 2 m od córki i żony z którymi przebywam cały czas w domu ale w kościele z obcymi czemu nie. Ludzie głosujcie w wyborach ale tak by skończyła się wreszcie dyktatura i samowolka jednej partii. Za dużo władzy rodzi patologie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burawa Karagana niezalogowany
3 kwietnia 2020r. o 16:53
To jest po prostu śmieszne. Duda jest idiotą, jak w ogóle ci rządzący. Jeszcze kilka dni temu gratulowałam im, że tak szybko zareagowali, teraz się dzieje cyrk. Zresztą w sklepach jest niewiele lepiej... Trzeba wpuszczać do trzech osób na kasę, tak? Kasjerka każe czekać, aż ktoś wyjdzie, kasuje wszystkich, zdenerwowana i promującą ogarnąć wszystko, a co ludzie robią? Pretensje, dlaczego to tak długo trwa? RÓBCIE MNIEJSZE ZAKUPY LUB WIĘKSZE, ŻEBY NIE CHODZIĆ PRZEZ TYDZIEŃ, DEBILE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Winobluszcz niezalogowany
4 kwietnia 2020r. o 16:23
~~Pistacjowy Pierwiosnek napisał(a): hehe.jedno co będą mieć dzieki temu to to ,że zablokują kolejny respirator:)a ktoś inny przez takich będzie skazany na śmierć.taka jest prawda.wszystko jest robione aby kościół w pl nie upadł.jak z wyborami po trupach do celu.to zaczyna być chore wszystko.mam nadzieję,że młodzi pójdą na wybory i zrobimy co należy.teraz młodzi chcąc spotkać się ze znajomymi będą biegać na mszę:):)pozdrawiam i zdrowia życzę:):)


Na kogo by tu głosować ? Szymona Hołownię ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
4 kwietnia 2020r. o 18:50
~~Rdzawozłoty Winobluszcz napisał(a):
~~Pistacjowy Pierwiosnek napisał(a): hehe.jedno co będą mieć dzieki temu to to ,że zablokują kolejny respirator:)a ktoś inny przez takich będzie skazany na śmierć.taka jest prawda.wszystko jest robione aby kościół w pl nie upadł.jak z wyborami po trupach do celu.to zaczyna być chore wszystko.mam nadzieję,że młodzi pójdą na wybory i zrobimy co należy.teraz młodzi chcąc spotkać się ze znajomymi będą biegać na mszę:):)pozdrawiam i zdrowia życzę:):)


Na kogo by tu głosować ? Szymona Hołownię ?

Bardzo dobra propozycja .Albo Hołownia ,albo Kosiniak .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.