Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rząd znosi część ograniczeń
~Stalowoniebieska Puszkinia 20 kwietnia 2020r. o 7:14
https://gazetakrakowska.pl/koronawirus-jak-nie-zadbacie-o-swoja-odpornosc-maseczki-nie-pomoga-rozmowa/ar/c1-14919962
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Żywotnik 20 kwietnia 2020r. o 7:17
Maska jest następnym programem zniewolenia i programu systemu. Po tym kto je nosi możemy rozpoznać uśpionych, przestraszonych, skontrolowanych, zmanipulowanych ludzi. Ciało potrzebuje tlenu dla optymalnego zdrowia immunologicznego. Zwłaszcza podczas tak zwanej
„pandemii ”.

Dlaczego nie wybieram noszenia maski.
Odpowiednie dotlenienie komórek i krwi jest NIEZBĘDNE, aby ciało mogło funkcjonować tak, jak musi, aby zwalczyć każdą chorobę. Maski utrudniają dopływ tlenu. I nie tylko. Są niehigieniczne po kilku godzinach. Często noszone przez cały dzień lub kilka.

Nie słucham systemu, kiedy stara się pouczyć mnie, jak zachować zdrowie, ani nie ufam ich „statystykom” które, jak wiemy, opierają się na niepotwierdzonych liczbach.

Chcesz być zdrowy: Dbaj o Siebie.
Wyjdź na zewnątrz i ODDYCHAJ GŁĘBOKO, weź trochę słońca, naucz się SŁUCHAĆ swojego ciała.

https://globalna.info/2020/04/19/kolejny-program-zniewolenia-polakow-kaganiec-w-postaci-maseczki-nie-pomaga-a-nawet-szkodzi/ polecam artykul, to tylko kilka minut czytania :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnawy Głóg 20 kwietnia 2020r. o 9:20
No to teraz się zacznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.