Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
REKLAMA Standup w Concordii!
BolecFORUM Nowy temat

Tatuaż w Bolesławcu

~~Calo 7 grudnia 2021r. o 1:24
Ja nie mam tatuażu i choć się nie zarzekam to raczej mieć nie będę.
Ale jeślibym już chciał mieć coś takiego to wolałbym skorzystać z usług artysty - mistrza w swoim fachu, a nie jakiegoś partacza. 90% tatuaży które widzę są tak infantylne, oklepane i kiczowate, że aż strach na to patrzeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Kasztanowiec 7 grudnia 2021r. o 10:15
~~Calo napisał(a): Ja nie mam tatuażu i choć się nie zarzekam to raczej mieć nie będę.
Ale jeślibym już chciał mieć coś takiego to wolałbym skorzystać z usług artysty - mistrza w swoim fachu, a nie jakiegoś partacza. 90% tatuaży które widzę są tak infantylne, oklepane i kiczowate, że aż strach na to patrzeć.
tak, kapusty liście lub marne portrety przypominające robotę ludzi od nagrobków. Ignoranta nikt nie robi bo rynek za mały.
~~Rolnik 7 grudnia 2021r. o 10:21
Każdy dobry Gospodarz ma czysto na podwórku i nie musi upiększać ciała tatuażami , to już wszyscy mają nawet 12 letnie dziewuchy . Za parek lat moda minie a gooowno zostanie .
~~Brunatnoszary Tytoń 7 grudnia 2021r. o 10:27
~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a): A może wprowadzić tatuaże dla wyszczepionych? Od razu będą się poznawać i czuć komfortowo w swoim towarzystwie :)

Niegłupi pomysł. Oni i tak nie szanują swojego ciała. Dadzą sobie wstrzyknąć każdy "syf", to i przeciw odrobinie farby pewnie też nic nie będą mieli.
~~Morelowa Jeżyna 7 grudnia 2021r. o 10:28
A niech robią co chcą , wszędzie zakazy i nakazy Yebac to !
~~Jasnopopielaty Bodziszek 8 grudnia 2021r. o 9:02
Tatuaż na du...e ,ha ,ha ,ha.
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.