Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Laboratorium nie wyrabia
~Oliwkowozielony Driakiew niezalogowany
27 października 2020r. o 13:50
Taaa? to namawiajcie dalej jako redakcja do protestów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Gazania niezalogowany
27 października 2020r. o 13:59
Bolesłąwiec, Dolny Śląsk , 59-700
od 10.10.2020 roku jestem na izolacji z powodu stwierdzonego zakażenia Covid-19. W związku z tym cała moja rodzina : żona, mama, tato zostali skierowani na przymusową kwarantannę do dnia 03.11.2020 roku.
Moja żona żle się poczuła 12 października. Lekarz, teleporada, wystawione zlecenie na karetkę wymazową. ( dwa zlecenia ) Dzisiaj jest 27.10.2020 . Karetki u mojej żony nie było, nie pobrano wymazu a pomimo tego dzisiaj zadzwonił do mojej żony sanepid z informacją, że ma pozytywny wynik na Covid-19 ??!!??
Że, co ????
Otóż w międzyczasie mój tato sie bardzo żle poczuł. Gorączka ponad 39 stopni , bóle mięśni , ogólne osłabienie. Mój tato ma 75 lat, jest po operacji bajpasów i Bóg wie co tam jeszcze na tym sercu miał robione. Lekarz, teleporada, zlecenie na karetke wymazowa.
Karetka przyjechała tego samego dnia. Pobrano wymaz 22.10.2020 o godzinie 14:30
Gdzie cały ambaras ??
Otóż wymaz dodatni taty przypisano mojej żonie !!!
Ale żeby było jeszcze weselej dzisiaj to jest 27 około godziny 11:00 przyjechała po raz drugi karetka wymazowa do ... nie, nie do mojej żony ale do mojego taty. Drugi raz
tak więc moja żona ma stwierdzony Covid-19 zaocznie , tato ma faktycznie Covida ( bo przecież już mu raz pobrali wymaz ) a teraz bedzie miał drugiego. A co ??!!
Nie możemy tej sytuacji wyjaśnić bo sanepid zwala winę na ZOZ bolesławiec a zoz bolesławiec to w tej chwili głuchy telefon
Bareja ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Głąbigroszek niezalogowany
27 października 2020r. o 15:32
Testów się NIE TRZYMA, bo się przeterminują, tylko WYSYŁA SIĘ do laboratoriów, które się wyrabiają. Kto tym rządzi ? Jakiś nieudacznik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Runianka niezalogowany
27 października 2020r. o 17:26
Barczyka powinni zwolnić!!! Laboratorium nie daje rady, lekarze nie dają rady, pielęgniarki nie dają rady. A ten świeci w TV i chwali się jaki to on nie jest super i otwiera nowe oddziały. MAŁO TEGO: Jego pracownicy, jak chcą parkować na terenie szpitala muszą ZAPŁACIĆ 30ZŁ, gdzie pracodawca MA OBOWIĄZEK zapewnić miejsca parkingowe. Ten Pan, powinien zajmować stanowisko Dyrektora ds. medialnych, a nie Dyrektora szpitala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwony Sit niezalogowany
27 października 2020r. o 18:47
~~Izabelowa Runianka napisał(a): Barczyka powinni zwolnić!!! Laboratorium nie daje rady, lekarze nie dają rady, pielęgniarki nie dają rady. A ten świeci w TV i chwali się jaki to on nie jest super i otwiera nowe oddziały. MAŁO TEGO: Jego pracownicy, jak chcą parkować na terenie szpitala muszą ZAPŁACIĆ 30ZŁ, gdzie pracodawca MA OBOWIĄZEK zapewnić miejsca parkingowe. Ten Pan, powinien zajmować stanowisko Dyrektora ds. medialnych, a nie Dyrektora szpitala.


"""Staramy się zwiększyć wydajność naszego laboratorium ale to wymaga czasu i środków finansowych - dodaje."""" dajcie dajcie słychac wszedzie - a moze menadzer pokaze ze jednak potrafi pozyskac sam oprocz parkingu ;)
Tragedia ten ulubieniec Starosty;) moze w starostwie zostanie rzecznikiem gruszek na wierzbie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Brokuł niezalogowany
28 października 2020r. o 8:38
Zaangażować do przeprowadzania testów specjalistów z oddziałów chemicznych wojska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Runianka niezalogowany
28 października 2020r. o 14:15
~~Rdzawoczerwony Sit napisał(a):
~~Izabelowa Runianka napisał(a): Barczyka powinni zwolnić!!! Laboratorium nie daje rady, lekarze nie dają rady, pielęgniarki nie dają rady. A ten świeci w TV i chwali się jaki to on nie jest super i otwiera nowe oddziały. MAŁO TEGO: Jego pracownicy, jak chcą parkować na terenie szpitala muszą ZAPŁACIĆ 30ZŁ, gdzie pracodawca MA OBOWIĄZEK zapewnić miejsca parkingowe. Ten Pan, powinien zajmować stanowisko Dyrektora ds. medialnych, a nie Dyrektora szpitala.


"""Staramy się zwiększyć wydajność naszego laboratorium ale to wymaga czasu i środków finansowych - dodaje."""" dajcie dajcie słychac wszedzie - a moze menadzer pokaze ze jednak potrafi pozyskac sam oprocz parkingu ;)
Tragedia ten ulubieniec Starosty;) moze w starostwie zostanie rzecznikiem gruszek
na wierzbie



Pozyskuje, zdzierając za parking od personelu szpitala. Dzięki jego działaniom, szpital będzie znów w opłakanym stanie. Ale w TV, Pan B, twierzi ze wszystko idealnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Enkiant niezalogowany
28 października 2020r. o 17:10
Wszystkich tych krytykantów należy jak najszybciej zatrudnić w laboratorium. To są ludzie którzy sie nie mylą, robią wszystko dobrze i na czas.
Ludzie opanujcie się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza