Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Malinowy Rdest 2 godz. 50 min. temu
~~felek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowy Rdest napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~felek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malinowy Rdest napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~czerwony pażdźiernikowiec napisał(a): Ile kosztuje zwykły bochenek chleba w sklepie?" – takie pytanie w Karpaczu usłyszał premier Mateusz Morawiecki. Odpowiadał na to pytanie przez około 90 sekund. Mówił o rolnikach, cenach pszenicy i rzepaku, afrykańskim pomorze
A ty podasz konkretną cenę?
To podaj

Jakby chodził do sklepu to by wiedział, podpowiem panu premierowi ten, który ja kupuję kosztuje 4,50 zł. / 0,5 kg / a jeszcze podpowiem szefowi rządu, że w 2015r. za ten chleb w tym samym sklepie płaciłem 2, 40 i ważył 0,8 kg.

A ile teraz zarabiasz?

O 20 % więcej, policz sobie o ile podrożał chleb, który kupuję i uwzględnij wagę.


Ile chleba zjesz w ciągu jednego dnia?
A co powiesz o np. cenach benzyny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.