Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Doba bez koronawirusa w Bolesławcu
~Kasztanowatoczerwona Leszczyna niezalogowany
8 listopada 2020r. o 14:20
Olaboga cud.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dyniowa Naparstnica niezalogowany
8 listopada 2020r. o 16:24
Tylko z jakiego dnia są te wyniki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
8 listopada 2020r. o 16:55
~Dyniowa Naparstnica napisał(a): Tylko z jakiego dnia są te wyniki?

Strzelam 7-9 dni temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Iglica niezalogowany
8 listopada 2020r. o 17:15
Pan zarzadza szpitalem przez media?Wiecej Pana w szkiełku i sitku niż w szpitalu!!!

Tyle zakażeń personelu,pielegniarek i lekarzy na wszystkich oddziałach a Pan się lansuje, gdy lekarz przez Pana zatrudniony na ortopedi walczy o życie!!!

Tak.. prosze Pana ......walczy o życie bedac podłaczony do ECMO-lekarz ortopeda!!!!!!!!!!!

- dalej Pan w zakazonym szpitalu bedzie po cichu w szpitalu cowidowym chciał robić komercyjne zabiegi narażając Pacjenta i personel?.tO SĄ JAJA !
To prokuratorskie zainteresowanie bedzie.!!!Rodzina nie odpusci.

TAK NARAŻAJAĆ PACJENTOW I PERSONEL-I TRZYMA TO PAN W TAJEMNICY PRZED POWIATEM!!!!taką ma Pan polityke??

CODZIENNIE W KONFERENCJACH Z WOJEWODĄ .... PAN OKŁAMUJE BEZ MRUGNIECIA OKA !!!!!!OKLAMUJE PAN CORAZ WIECEJ OSOB! ŻE PROBLEMÓW NIE MA!!!ZERO ZAKAZEŃ WŚRÓD PPERSONELU!!!

A DYREKTORZY INNTCH SZPITALI SIE SMIEJA Z Pana,gdy Pan cudne baraki z niemiec chce otworzyc z tygodnia na tydzien ...coraz pożniej;)

-Brawo Barczyk,i gratulacje ze GABRYSIAK i ROMAN otulił Pan swioją "wielkością" ;))))To tylko świadczy o włodarzach!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowożółty Rdest niezalogowany
8 listopada 2020r. o 17:49
Ja się czeka 2 tygodnie na wyniki... Hmm to jak można takie coś stwierdzić:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielona Acidantera niezalogowany
8 listopada 2020r. o 18:52
Nie wiem z jakiego dnia te dane ale w ciągu ostatniej doby sama dostałam wynik pozytywny a jestem z Bolesławca. Fakt że próbka była pobrana kilkanaście dni temu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarniawy Wyżlin niezalogowany
8 listopada 2020r. o 20:24
A mój syn co dodatni wynik ma w sobotę rano się dowiedzieliśmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarniawy Wyżlin niezalogowany
8 listopada 2020r. o 20:26
A mój syn co dodatni wynik ma w sobotę rano się dowiedzieliśmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza