Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zmiany w obostrzeniach od 13 czerwca

~~Bolecnauta 10 czerwca 2021r. o 19:15
Jeść już można wszędzie, spotkania spontaniczne nadal zakazane. To kolejna polityczna zagrywka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Kuflik 10 czerwca 2021r. o 20:28
Kiedy udostępnią mieszkańcom w pełni urzędy : gminy, miasta, starostwo powiatowe i inne. Jak dotąd traktują tam petentów jak trędowatych. Proponuję aby tych urzędników z bożej łaski tak potraktowano np. w marketach , od których powinni się nauczyć jak traktować swoich klientów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta 10 czerwca 2021r. o 20:45
zawsze bedzie hybrydowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana 11 czerwca 2021r. o 3:39
~~Złotawordzawy Kuflik napisał(a): Kiedy udostępnią mieszkańcom w pełni urzędy : gminy, miasta, starostwo powiatowe i inne. Jak dotąd traktują tam petentów jak trędowatych. Proponuję aby tych urzędników z bożej łaski tak potraktowano np. w marketach , od których powinni się nauczyć jak traktować swoich klientów.

I tu w punkt pozamykali się nie roby s dodzwonić się tograniczy z cudem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy