Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Ziemi Bolesławieckiej Szymon Pogoda w TVP promuje Bolesławiec i bolesławiecką ceramikę, odnosi się także do strefy płatnego parkowania
~~Brązowożółta Aronia 28 września 2021r. o 9:20
Jaka telewizja, taki poseł. Za samo wystąpienie w tej szczujni powinien być wyautowany. I jeszcze w jakim towarzystwie, Ogórek i Jakimowicz, żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Dzwonek 28 września 2021r. o 11:25
~~Brązowawożółty Wiąz napisał(a): Śmieć pisowskiKtoś pisał o szczujni... A ten moment to zapewne sama elegancja i pokój. Przyjrzyjcie się sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tom 28 września 2021r. o 15:33
Jaka stacja, taki poseł !!! Biedny robi wszystko , aby zarobić i zaistnieć !!!Czy jest ktoś-- kto słucha tego pana ????/ Nie podejrzewam, aby ludzie z Bolesławca, byli zainteresowani tel. reżimową i tym panem !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DP 28 września 2021r. o 17:13
"Poseł Prawa i Sprawiedliwości Ziemi Bolesławieckiej"

ojciec redaktor ciągle na haju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jarek to yebnie 28 września 2021r. o 21:16
~~Rudozłoty Bieluń napisał(a): Całkiem poważnie. Nie mogę sobie wyobrazić konferencji ministra spraw wewnętrznych, który jako argument upublicznia filmik przemocy seksualnej na krowie , w żadnym innym kraju poza Polską. I żadnego innego ministra też nie.


pisobolszewicy są zdolni do wszystkiego i co więcej są groźni dla Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.